od srody 13.06.09... klatka piersiowa +5 cm... biodra +3 cm... pas +2 cm... ramie +1 cm... Przedramię +4 cm... udo -1 cm... lydka +11 cm te bieganie... kark +5 cm... to duzo czy malo bo ja poczatkujacy i sie nie znam... sorki za dwa tematy ale wrzucilem to tez do treningu w odomowych warunkach... przez pomylke
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26
Waga: 58
Wzrost: 178
Cel treningowy: chce jakos wygladac
Staż treningowy na słowni: dwa tygodnie
Uprawiane inne sporty: biegi oraz rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga hantle atlas
Dieta: cos tam tworze
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26
Waga: 58
Wzrost: 178
Cel treningowy: chce jakos wygladac
Staż treningowy na słowni: dwa tygodnie
Uprawiane inne sporty: biegi oraz rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga hantle atlas
Dieta: cos tam tworze
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
