SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze na boczki + mięśniemiędzy łopatkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
Cześć, chciałem prosić Was o radę jakie ćwiczenia na siłowni najlepiej zastosować na mięśnie brzucha aby najefektywniej spalać tzw. boczki, ile robić serii tych ćwiczeń i ile powt. Drugie moje pytanie dotyczy mięśni między łopatkami, które z ćwiczeń jest najlepsze na te mięśnie? Zależy mi aby ta partia pomagała mi utrzymać prawidłową postawę wiec tutaj narzuca się także pyt ile razy w tyg wykonywać to ćwiczenie. Plan mam ułożony potrafię go skomponować więc nie będę tutaj wrzucał, był już oceniany a teraz chciałbym wkomponować tam jeszcze te ćwiczenia. Będę wdzięczny za każdą odpowiedz. Pozdrawiam Łukasz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
Skąd będzie spalany tłuszcz decyduje organizm.musisz ćwiczyć aeroby ale najpierw tkanka tłuszczona bedzie znikac z konczyn i wewnętrznych części ciała a na koniec z brzucha i Twoich "boczków". Co do łopatek to najlepszymi ćwiczeniami są np ściąganie drążka do karku oraz przenoszenie hantli, bardzo pomoże również basen i pamietaj żeby sie nie garbić!
Pzdr

Zmieniony przez - Boogy007 w dniu 2009-06-21 22:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
1. j/w
2. a) wznosy ramion ze sztangielkami w bok w opadzie w przód
b) wszelkie wiosłowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

wzrost obwodu przez tydzien

Wiecej