SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Depresja, więc nowy plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1737
Płeć : M

Wiek : 20

Waga : 73

Wzrost : 178

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : regularnie od maja 2008

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga/sztangielki

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy :brak

Narazie tylko same ćwiczenia
Nie wiem czy nie powinienem ćwiczyć klatki z bicepsem a pleców z tricepsem

KLATKA
Wyciskanie leżąc 4s
Wyciskanie skos 4s
Rozpiętki 4s
TRICEPS
Wyciskanie francuskie leżąc do czoła 4s
Wyciskanie francuskie w siadzie jedną lub obiema rękami 3s
BRZUCH
Spięcia 2s
Unoszenie nóg 2s

NOGI
Przysiad 4s
Przysiad bułgarski 4s
BARKI
Wyciskanie z klatki 3s
Unoszenie na boki 3s
Unoszenie w opadzie 3s
BRZUCH
Spięcia 2s
Unoszenie nóg 2s

PLECY
Drążek 4s
Wiosłowanie 4s
Dzień dobry lub Unoszenie tułowia 4s
BICEPS
Uginanie ramion ze sztangą 4s
Uginanie w podporze o kolano 3s
BRZUCH
Spięcia 2s
Unoszenie nóg 2s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
poleczenie dobre trzymaj sie jego. do plecow dodalbym MC zamiast dzien dobre lub tego unoszenia tulowia. dorzuc cos na lydki wspiecia na palce. plan ok

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1737
Ciągi robiłem i więcej złego niż dobrego to dawało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
pewnie od zlej techniki. no ale skoro napewno nie chcesz ich robic to te co masz niech beda. chociaz na triceps zamiast francuskiego w siadzie zrob dipsy albo wyciskanie wasko.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30617
bo trzeba dbać o technikę

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16616
witam;) mam pytanie. czy można dodać np po jednym ćwiczeniu do każdej partii?

planik mi się podoba.

zdr.

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
nie bo bedzie za duzo

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1737
A teraz o powtórzeniach mam zamiar je robić ze stałym ciężarem w ćwiczeniach złożonych zacząć ciężar dobrać na 8 powtórzeń i robić aż do momentu gdy będę robił po 10 i wtedy dokładka i cofka znowu na 8. A w ćwiczeniach izolowanych tak samo tylko, że z 10 do 12.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
dobry pomysl mozesz tak robic

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory sposob cwiczenia jest lepszy ?

Następny temat

.. Trening Split 2x tyg na redukcji- dobra opcja? ..

electro
Polecane artykuły