SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o sprawdzenie PLANU

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odzywianie z działu Plany SFD - opinie klientów.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Wiek - 17

Wzrost - 165cm

Waga - 55kg

Cel - MASA i jeszcze raz MASA

Poniedziałek:
klatka + triceps
1)Wyciskanie sztangi płasko [4 serie - 12,10,8,8powt]
2)Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem[3 serie - 10,10,8,8powt]
3)Wyciskanie sztangi na skosie głową w górę [4 serie - 10,10,10,10powt]
4)Wyciskanie “Francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie [3 serie - 10,10,10,10powt]
5)Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej [3 serie - 10,10,10,10powt]

Środa:
plecy + biceps
1)Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem[4 serie - 12,10,8,8powt]
2)Uginanie ramion ze sztangą na „Modlitewniku" [3 serie - 8powt]
3)Uginanie ramienia ze sztangielką na „Modlitewniku" [3 serie - 8powt]
4)Podciąganie na drążku [4 serie - 8powt]

Piątek:
nogi + barki
1)Przysiady z obciążeniem [4 serie - 8powt]
2)Wyprosty nóg na maszynie [4 serie - 10powt]
3)Uginanie podudzi leżąc [4 serie - 12powt]
4)Wyciskanie zza głowy [4 serie - 8powt]
5)Wyciskanie sprzed głowy [3 serie - 8powt]
6)Podciąganie sztangi wzdłóż tułowia [4 serie - 10powt]

Dzięki za odp, sa mi potrzebne bo nie wiem czy można cwiczyc takim planem ;P

Zmieniony przez - Olej91 w dniu 2009-05-05 21:11:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 681
poniedzialek i sroda do poprawki piatek przejdzie. Ile juz cwiczyszz?
Na poczatek proponuje https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
Jesli juz to robiles to proponuje tak:
w poniedzialek proponuje plasko,skos w gore, rozpietki, wyciskanie wasko, francuskie w takiej kolejnosci choc nie jestem przekonany co do wyciskania wasko, Na triceps francuskie oburacz preferuje:D
W srode to wiecej zmian. Zaczni od podciagania, pozniej moze wioslowanie w opadzie, nastepnie martwy ciag i szrugsy. biceps przejdzie, ale mysle ze lepiej po plecach:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4807
Jaki jest Twój staz ?

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
ćwiczę ok 2miesiecy, aha i czy GAINER Vitalmax-a 2 jest dobry na mase??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5857
gainer jest tylko uzupełniem diety, czyli jak nie masz czasu na posiłek np nocny to wtedy sobie wypijasz takiego gainerka. T nie jest wcale magiczny środek który uczyni cię wielkim...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
a co doradzasz???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5857
diete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 899
Za mało na triceps, za dużo na biceps, zdecydowanie za mało ćwiczeń na grzbiet. Z klatą to ja bym radził biceps, a nie triceps, natomiast z plecami tric. W środę zła kolejność tak ogólnie. Najpierw ćwiczy się duże grupy mięśni, potem mniejsze. Podsumowując plan jest niewłaściwy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 705
gogz i fighter dobrze radzą. ja się głównie przyczepię do piątku bo też kuleje. zamiast wyprostów na nogi, które są słabo "masowe" rób przysiady ze sztangą trzymaną na barach. wyprostu możesz robić raz na miesiąc dla urozmaicenia. jeśli nie masz innych maszyn na nogi to możesz robić też hack-przysiady ze sztangą trzymaną pod pośladkami. nie zaniedbuj nóg, nie bądź*****.
nie rób wyciskania na barki za głowę. jesteś na to jeszcze za młody. rób 4 serie wyciskania z przodu. możesz to stosować zamiennie z wyciskaniem hantlami. a gdzie masz wznosy bokiem? jak chcesz poszerzyć barki? dodaj koniecznie
ważysz mało. trzymaj się prostej zasady którą kiedyś dał mi kumpel. pakuj i w******laj, w******laj i pakuj. hehe
oczywiści nie mówię tu chipsach, krakersach i hotdogach

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
To miałbym taką dużą prośbę czy mógłby mi ktoś pomóc napisać cały plan od początku???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 705
gdy zaczynałem ćwiczyć prawie wszystko robiłem źle. gdybym cofnął się w czasie lub był Tobą robiłbym następujący trening:
poniedziałek:
klatka, biceps
-wyciskanie na płasko-4 serie
-wyciskanie w skosie-4 serie ( co tydzień zamieniałbym kolejność)
-wyciskanie hantli albo w skosie, albo na płasko-4serie
-uginanie ramion ze sztangą-4 serie
-młotkowe uginanie hantli-3 serie ( co tydzień zamieniaj kolejność ćwiczeń)
środa:
-podciąganie na drążku szerokim uchwytem-3serie
-podciąganie sztangi w opadzie-4 serie
pewnie nie masz wyciągu, zatem - podciąganie na drążku wąskim uchwytem-4 serie
-wiosłowanie hantlem-3 serie ( co jakiś czas zmieniaj kolejność ćwiczeń)
-uginanie na triceps siedząc-4 serie
-francuskie wyciskanie na czoło-4 serie
piątek:
nogi, barki
-przysiady głębokie-4 serie
-przysiady ze sztangą trzymaną z przodu-3 serie
-wyprosty nóg (ciężkie a nie dla zabawy)-4serie
-uginanie podudzi leżąc-4,5
koniecznie z 5 serii na łydki, nie bądź fujara
-wyciskanie sprzed głowy sztangą lub hantlami-4 serii
-wznosy bokiem-4 serie
-wznosy w opadzie- 3 serie
-podciąganie do brody-3 serie

nie jestem dobrym trenerem. gdybym był na Twoim miejscu tak bym właśnie ćwiczył i koniec kropka.

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny. staż 4 lata

Następny temat

PLAN TRENINGOWY ! PROSZE O P O M O C

electro
Polecane artykuły