- Podciaganie na drążku szerokim nachwytem 4s max
- Martwy ciag 10x80 10x100 10x115 8x115
- Wioslowanie 10x60kg 10x65 8x70 8x75
- Dociaganie wyciag dolny 10xx70 10x70 8x80 8x90 ( +10kg )
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami sztangielkami uchwycie młotkowym 10=10=10 15kg 8x17,5kg
- Uginanie ramion sztangą 10x27,5 10x27,5 8x32,5 8x37,5
Dobry trening :)
W podciaganiu pobiłem swoj rekord - 12
Doszły odżywki dzisiaj , tj deca stack + BCAA . Deca stack będe brał chyba 1 miesiąc po 6kapsułem , a w 2 wskocze na 8 . Tak z ciekawości nie wiece na jaką wage jest przeznaczonee te 8kapsułek ?:>
Pzdr
- Martwy ciag 10x80 10x100 10x115 8x115
- Wioslowanie 10x60kg 10x65 8x70 8x75
- Dociaganie wyciag dolny 10xx70 10x70 8x80 8x90 ( +10kg )
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami sztangielkami uchwycie młotkowym 10=10=10 15kg 8x17,5kg
- Uginanie ramion sztangą 10x27,5 10x27,5 8x32,5 8x37,5
Dobry trening :)
W podciaganiu pobiłem swoj rekord - 12
Doszły odżywki dzisiaj , tj deca stack + BCAA . Deca stack będe brał chyba 1 miesiąc po 6kapsułem , a w 2 wskocze na 8 . Tak z ciekawości nie wiece na jaką wage jest przeznaczonee te 8kapsułek ?:>
Pzdr
Niestety dla mnie to 10caps dopiero coś dało


