SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rowerek , trening , odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
ale ...ale ...

napisz mi czy możesz coś zakupić?
drążek powiem Ci że jest niezbędny... sztanga była by super ale jak nie da rady zrobimy program na własnym obciążeniu


lekkie aero mam na myśli - tak 15-30 min o niskiej intensywności
aero na osobnej sesji postaraj się robić ze zwiększoną intensywnością ale nie mam na myśli max. obciążeń - czas od 45-90min.

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:13

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
drążek nie powinien być problemem,

co do sztangi to popatrzę na ceny, może coś wykombinuję

aero na osobnej sesji - czyli większe tempo na niższym obciążeniu rozumiem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2691
cardio to cardio, 60-75% max bpm, max = 220-wiek (w lekkim uproszczeniu)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
tak też jeżdżę, w moim przypadku 141 max.

tyle, że gdy jadę na 1 zakresie naginam ile mam sił a puls nie przekracza 130, zaś na 2 przy większym tempie spokojnie dobijam do 140 …
o to mi chodziło, czy mam naginać na małym obciążeniu ale intensywnie, czy na wyższym gdzie 140 osiągam przy niewielkiej intensywności.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2691
intensywnosc ma byc "umiarkowana" ale bez przesady z tymi okresleniami i ich interpretacja

zrob raz tak, nastepnym razem mocniejsze obciazenie

jak przekroczysz 40m+ na intensywnosci powiedzmy 90 na minute to zwiekszasz obciazenie i do tamtego juz nie wracaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
Ćwiczę systemem podanym przez Sir_Łukasza.
Do tego biorę l-karnitynę i ClenBurexin.
Dieta tak jak pisałem ograniczenie węglowodanów prostych, "0" słodyczy,

Efekty - takie sobie , w ciągu ostatniego miesiąca 3 kg schudłem :(

Mam zatem prośbę o pomoc i pytanie , może jakieś zintensyfikowanie treningu jest potrzebne ?
Czy mniejszy spadek wagi może być związany ze wzrostem tkanki mięśniowej ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
a ... zapomniałem, L.karnitynę (Olimp-taka do ssania)biorę zgodnie z ulotką, 30 minut przed treningiem ? zaś Burexin 30 min. przed posiłkiem 2 x dziennie po 2 tabletki ? może w dawkowaniu jest problem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2691
wklej diete, napoje, soki jesli wystepuja i odstepstwa od niej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
Konkretnej diety nie mam, jak pisałem mam taką pracę, że uniemożliwia mi to ścisłe stosowanie się do systemu posiłek co 3 godziny.

Jem 2-3 posiłki dziennie.
Wyeliminowałem pieczywo, jes tylko Wasę (to nie pieczywo tylko tektura ;)) Sniadanie to głownie serek wiejski, lub zwykły twaróg z pomidorem oraz 2 kromki wasy z plastrem wędliny.
Obiady to głownie piersi kurczaka w rożnych konfiguracjach z warzywami do tego kasza.
Na kolację owoce, ostatnio truskawki, czereśnie, nektarynki, banany ale w rozsądnych ilościach.

Wyeliminowałem makaron, generalnie produkty mączne, słodycze.

Soków nie piję, jem natomiast owoce.

Staram się jeść dużo warzyw, wypijać 2-3 l wody dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 495
Jem 2-3 posiłki dziennie.

A CO Z POSILKIEM PRZED I POTRENINGOWYM?

jes tylko Wasę (to nie pieczywo tylko tektura ;))

PIECZYWO CHRUPKIE TO PRODUKT WYSOKO PRZETWORZONY, CZYLI O WYSOKIM IG. POSTARAJ SIE NA SNIADANIE JESC NP PLATKI OWSIANE KTORE NA PEWNO BARDZIEJ CIE NASYCA.

Sniadanie to głownie serek wiejski, lub zwykły twaróg z pomidorem oraz 2 kromki wasy z plastrem wędliny.

DO SNIADANIA SPOZYWAJ BIALKO SZYBKOPRZYSWAJALNE CZYLI NP JAJKA A NIE SEREK WIEJSKI, BO JEST TO BIALKO DLUGOPRZYSWAJALNE.

Na kolację owoce, ostatnio truskawk
i, czereśnie, nektarynki, banany ale w rozsądnych ilościach.


NA KOLACJE POWINIENES UNIKAC ZRODEL WEGLOWODANOW. DOBRY JEST TWAROG POLTLUSTY LUB NP TUNCZYK W SOSIE WLASNYM. STARAJ SIE ZAMIAST OWOCOW(SZCZEGOLNIE NA NOC!) JESC WARZYWA.

JUst DO it!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja. Prosze o korekte i porady

Następny temat

Chce przytyć 10 kg i "umięsnić" swoje ciało

electro
Polecane artykuły