ale ...ale ...
napisz mi czy możesz coś zakupić?
drążek powiem Ci że jest niezbędny... sztanga była by super ale jak nie da rady zrobimy program na własnym obciążeniu
lekkie aero mam na myśli - tak 15-30 min o niskiej intensywności
aero na osobnej sesji postaraj się robić ze zwiększoną intensywnością ale nie mam na myśli max. obciążeń - czas od 45-90min.
Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:13
Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:23
napisz mi czy możesz coś zakupić?
drążek powiem Ci że jest niezbędny... sztanga była by super ale jak nie da rady zrobimy program na własnym obciążeniu
lekkie aero mam na myśli - tak 15-30 min o niskiej intensywności
aero na osobnej sesji postaraj się robić ze zwiększoną intensywnością ale nie mam na myśli max. obciążeń - czas od 45-90min.
Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:13
Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-05-27 13:31:23