SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening silowy a odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
witam.
mam 177cm/78kg. kiedys cwiczylem na silowni. efekty byly. chcialbym jednak tak cwiczyc zeby zrzucic wage (do okolo 74-73kg). czy mam cwiczyc na silowni (mam do dyspozycji lawke sztange hantle) czy przez trenowanie na silowni waga bedzie rosla czy nie. chce troche zrzucic. prosze o jakis plan lub wskazuwki jak trenowac . mam do dyspozycji (skakanke,rower stacjonarny,worek bokserski)
thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
no ty myslisz ze taki znawca jestes
cale to forum to znawcy a odpowiadacie byl juz taki temat chrzanic was
sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Dieta przede wszystkim, przeczytaj posty podwieszone dotyczące odchudzania w tym dziale oraz z treningiem. Siłownia to niemalże podstawa. Oblicz zapotrzebowanie, wrzuć przykładową dietę do sprawdzenia, potem się treningiem zajmiesz.

Zmieniony przez - Rainerman w dniu 2013-02-01 18:50:22

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
dieta jest sprawdzona przez wujka dietetyka chodzi mi o plan. czy silownia pozwoli na zrzucenie wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Tak, pozwoli. Mimo wszystko mógłbyś dać tą przykładową rozpiskę diety, ot tak, do sprawdzenia. :>

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
kuba___40
dieta jest sprawdzona przez wujka dietetyka chodzi mi o plan. czy silownia pozwoli na zrzucenie wagi?


pewnie ze pozwoli, a nawet jest zalecana, gdyz po wypaleniu glikogenu z miesci na treningu, podczas aerobow energia bedzie czerpana z tkanki tluszczowej, cwicz wiec po treningu silowym na rowerku itp min 20-30 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
typowa siłówka ten glikogen niespecjalnie wypala.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
czyli bez problemu moge cwiczyc silowo.
a po tym na rowerek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jak już sugerowałbym bieżnię, rowerek to ostateczność, jeżeli nadwaga jest rzędu 1xx kg lub są ku temu wskazania medyczne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
no tak bo chodzi o to ze nie mam nadwagi.
chce po prostu te 2-3 kg zrzucic (uwierzcie nie jest latwo). silownia moze podwyzszyc troche wage wiem cos o tym.niestety.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a co ma waga do rzeczy? chcesz gubić tłuszcz czy kilogramy?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
no wlasnie kilogramy
kiedys dawno,dawno temu cwiczylem na mase bylo 177/86 pozniej trening na rzezbe bylo 177/73 teraz troche sie przytylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna prosze o ocene ;)

Następny temat

Dieta na rzeźbę.

WHEY premium