SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek Stacjonarny - odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, mam pytanie-problem a wiec niedługo wypożyczę se rowerek stacjonarny i mam zamiar schudnąć przydało bysie spalić troszkę brzuska ,pośladków, i ud tak ze 2-5cm na początek ... co polecacie a jak coś mam 175cm i wagę ok. 89kg :) lat 18... Mam zamiar co drugi dzień przejechać ze 20-40km...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jakie tempo najlepsze przy spalaniu fatu?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
mam zamiar tak 20-40km/h:) przez 2-3h:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
lo czlowieku

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
NO co:) wiec ktoś pomoże:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
A dlaczego nie chcesz smigac na rowerze normalnym ? po co Ci stacjonarny ? Rowerek, świeze powietrze mp3 na uszy i pedałujesz :)Skoro chcesz przejechac 40 km co drugi dzien to zajmie Ci gdzies 2-3 godz. to w zasadzie bezsensowne gdyz tłuszcz spala się po 45-60 minutach wysiłku przy tętnie 65%-75% HR max twojego tętna maxymalnego. Czyli 220 - twój wiek (18) =202 <-to jest twoje tętno maxymalne jakie mozesz osiągnac podczas intensywnego treningu a więc przedział tętna oblicza się następująco:

202x0,65= 131 ud/min
202x0,75= 151 ud/min
Reasumując musisz pedałowac około 60 minut w tętnie 131-151 i juz wtedy najefektyiej spala się tłuszcz.

Pozdr.!!!

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
"Reasumując musisz pedałowac około 60 minut w tętnie 131-151 i juz wtedy najefektyiej spala się tłuszc" czyli proście to jak?
To jak jeździć?? tak ze 1-2h szybkością ile bo nie wiem już :) nie jestem za bardzo obczajony wiec na prosty Jezyk:) a i po ilu KM będę widać efekt?

Zmieniony przez - Shiliat w dniu 2008-09-01 15:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
z jakim tempem?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
Musisz zaopatrzyc się w pulsometr badz tez mierzyc swoje tętno poprzez liczenie. Przez 15 sek. liczysz ile masz uderzen następnie mnozysz przez 4. Chodzi o to ze najlepiej jak byś pedałował przez 45-60 minut w zakresie tętna 131-151 i juz. to samo tyczy się biegania i innych sportów aerobowych poza tym cwiczenia aerobowe nie przyniosą odpowiednich efektów jezeli nie bedziesz miał diety. Radze czytac na forum.

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
aha czyli masz na myśli takie coś ze się takim spinaczem do palca przypina i pokazuje tętno i m a być w skali 131-151?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
Takie na palce są dośc drogie i to luksusowy produkt. Ale dokladnie o tym mowie. Polecam stronke zajrzyj Sobie i obadaj jedne z lepszych moze nie tanich ale mają wszystko co pulsometr powinnien posiadac.

http://sigma-sport.de/en/produkte/pulscomputer/

Kliknij na wybrany pulsometr i daj product demo i Sobie obadaj. Pozdr

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryba w galarecie

Następny temat

Jak to jest z wędlinami ?

WHEY premium