Mam prośbę. Czy ktoś może mi pomóc w doborze ćwiczeń (jak najprostszych) na masę (bez wspomagania) i siłę i szybkość?
Podkreślam, że jestem początkującym (oprócz pompek, przysiadów itp. nic więcej) i nie dysponuję sztangą, hantlami, wyciągami (na siłownię nie chodzę, bo musiałbym tam spędzać chyba z pół dnia - każdy zabija się o pierwsze miejsce w kolejce). Do dyspozycji mam tylko własne ciało i drążek.
Dzięki za wszelkie podpowiedzi :)
Podkreślam, że jestem początkującym (oprócz pompek, przysiadów itp. nic więcej) i nie dysponuję sztangą, hantlami, wyciągami (na siłownię nie chodzę, bo musiałbym tam spędzać chyba z pół dnia - każdy zabija się o pierwsze miejsce w kolejce). Do dyspozycji mam tylko własne ciało i drążek.
Dzięki za wszelkie podpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz
