SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - RYWALIZACJA - ACTIVLAB, REDUKCJA, pods.str.24/25 !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no Przywor co ty żresz...
Tu powinna być sucha pierś z kuraka i ryż!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
ano, tak jak w temacie, to jest redukcja .

dla niedowiarkow :

sniadanie:
40g owsa
20g siemie
250g truskawek
100g mleka 0%
bialkko 40g
B=40g, T=14g, W=40g, kcal=470

2sniadanie:
polowa bulki razowej(50g)
15g twarog chudy
20g oliwa
15g jogurt n
200g szynka z piersi
B=45g, T=25g, W=25g, kcal=500

obiad
polowa ryzu p(50g)
30g oliwy
200g piersi
B=45g, T=33g, W=38g, kcal=615

2obiad
B=45g, T=33g, W=38g, kcal=615

kolacja
3jajka(180g)
lyzka majonezu(25g)
dwie lyzki jogurtu n(70g)
60g szynki z piersi
B=30g, T=30g, W=8g, kcal=410

dobranoc
bialeczko(40g)
B=30g, T=2g, W=4g, kcal=145

kcal = 2775
B = 235g = 2,45g na kgM
T = 140g = 1,47g na kgM
W = 150g = 1,57g na kgM

= 525g czystych wartosci

WIec czyste:
Bialko
= 44,7% dziennego jedzenia
Tluszcze = 26,6% dziennego jedzenia
Wegle = 28,5% dziennego jedzenia

Ktos na poczatku testu zaproponowal bym podbil ilosc bialka, wiec tez tak zrobilem, a pozostale skladniki pozostaly bez zmian, dlatego kcal= 2775 a nie 2,500, ALE przeciez nie wylizuje taleza! - wiec jesli jem salatke, ryz, zawsze pozostaje sporo sosu ktory laduje w zlewozmywaku - a skoro najwiecek kcal ma tluszcz, to 275kca/9kcal = 30g tluszczu - no coz, napewno tyle nie usuwam ale polowe z tego napewno. Poza tym, z tego co sie orientuje to nadmiar kcal z bialka zostaje wydalony a nie odlozony. Jezeli zle rozumuje, prosze o korekte.


pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32241
przywor żołądek mi burczy jak widze to jedzonko xD

Powodzenia życzę Wam

zuo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
powodzenia ...
mała na solar lub na słonce trzeba wyskoczyć bo bladziutko jest.... powodzenia
przywór kolejny twój test ciekawe czy po nim bedzie widać ze ćwiczysz bo teraz marnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528
zebym ja mial czas na szykowanie takiego jedzonka....ojjj to wtedy mozna by bylo forme robic:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
witam!

nie mialem ostatnio za duzo czasu, ale juz jestem..

wlasnie wrocilem z wyjadu, no i szybko teraz salateczke zrobilem..

sporo salaty




kilka jajeczek na twardo
<img src="">



troche szyneczki i kurczaczek




wrzucamy




lyzka majonezu, dwie lyzki jogurtu n, dwie luzeczki ogrodowej od knora




zalewamy i mieszamy





planuje dluga przejazdzke rowerowa, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Redukcja jak się patrzy...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
witam wszystkich w niedzielne popoludnie .

wczoraj nie jezdzilem na rowerq, za to dzisiaj 50min nad czo.

Drugie sniadanie zjadlem na dworze..

mieso mielone(wieprz+kurak i przyprawy, jajko i troche bulki)




kladziemy na gril, zeby troche stwardnialo




a potem, juz normalnie..





udanej niedzieli!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1602
Już wróciłam z mojego wyjazdu i teraz od jutra zabieram sie ponowinie ostro do ćwiczen, bo ostatnie dni to były jedynie ćwiczenia w domu i bieganie, ale jutro juz udeżam na siłownie.

Jurto postaram się wrzucić jakies zdjęcia i dam nowe wymiary.

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
hej E, milo, ze wracasz pelna sil!

Ja przez ten majowy weekend nie odwiedzilem silowni, mialem robote, no i jak konczylem, to juz bylo pozamykane wszystko. Jedynie rowerek dzisiaj "odbebnilem". Jest jedna rzecz na ktorej mi najbardziej zalezy w tym tescie. Mam na mysli to, ze wcale nie trzeba sie katowac ciezkimi treningami, niemilosiernymi dietami, by schudnac. Mysle tu, szczegulnie o tych grubaskach co mowia, "o jezu ja nie dam rady, przeciez to nie dla mnie, nie realne..". Chcial bym wlasnie pokazac tu wszystkim, ze najwazniejsza w tej calej zabawie jest dieta(i wiedza zwiazana z nia).

Jutro sie zwaze, i zobaczymy co po tygodniu "wprowadzajacym" udalo sie osiagnac.

A jeszcze szybko pokaze kolacje..

bialka z ciasta + dwa cale jajka + przyprawy, to wszystko laduje na teflonie(tu akurat grill)




dorzucilem pozostalosci warzyw, a jeszcze jak lezalo na patelni polozylem mega cieniutko pocietego sera




zamykamy i szamamy. najlepsze jest to, ze to jest soczyste, a nie suche





Wartosci : B=40g, T=15g, W=5g
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. co brać jeśli wogóle brać?

Następny temat

Bardzo interesujący artykuł o KREATYNIE....

electro
Polecane artykuły