SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA - ACTIVLAB, REDUKCJA, pods.str.24/25 !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
widocznie powinno byc tak,ze jesli zgłasza sie do tesktu to podporządkowuje swoje zycie tak aby test prowadzic sumiennie. gdy ktos przerywa i podaje powody typu wyjazdy z jakimis znajomymi , matura , praca= przeciez to sa rzeczy o której sie wie wczesniej to zwraca koszty za test.
Troche dziwi mnie podejscie niektórych osób to testów, przeciez nikt nikogo nie zmuszał do uczestnictwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
spokojnie panie i panowie
napisała że wyjeżdża do roboty więc kasę będzię miała żeby oddać za suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
zgadzam się z Rybasem.

test supli Activlaba jak i Fitmaxa to porażka porównując z innymi sponsorowanymi testami na forum.

oby mniej takich testów.



Zmieniony przez - nka w dniu 2009-05-20 16:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
atmed hehe, racja. To jest dobre, ale niestety niesmak i tak pozostanie. nka nie odnośmy się bezpośrednio do firm, które zasponsorowały test a do testerów, bo to oni położyli test:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a wpisze sie, coby powiadomke dostać jak sie sprawa zakończy

btw

nie wiem jak tamta robota i ogólnie wyjazd ma wyglądac,
ale myśle że w większości cywilizowanych krajów jest obecnie dostęp do internetu,
wiec mozna test robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
chodziło mi o testerów. Do firm nie mam żadnych zastrzeżeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Najlepiej niech zwróci kasę za cały zestaw, a resztę zostawi dla siebie. Będzie to dla kogoś 1 nauczka..
Na pewno inne osoby lepiej by wykorzystały ten zestaw.
Przy następnym wyborze - najlepiej by było jakby już kiedyś robił test za swoje pieniądze albo chociaż prowadził bloga. Będzie osobą bardziej wiarygodną.
Poziom testu bardzo niski... jak i również testu Fitmaxa (najpierw matura, teraz Międzyzdroje i brak wypisek)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Banan , sprawdz maila. rozmawiam z Bananem,ja test moge dalej prowadzic, jak tylko przeczyta moja wiadomosc to bedziemy wiedziec co robic dalej. ale słuchajcie, postawcie sie tez troche w mojej sytuacji, to nie jest wyjazd-wycieczka tylko do pracy...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale daj spokój, przecież nie jedziesz do kamieniołomów chyba?

Ja okres pracy za granicą wspominam akurat bardzo fajnie pod względem ćwiczeń i trzymania diety: poukładane życie, stały rozkład dnia, trochę odcięcie od szarej polskiej rzeczywistości i problemów dnia codziennego. Jadło się tylko zdrowe rzeczy, które się samemu przyrządzało, bo nie było kasy na tzw. jedzenie na mieście.

Nie musisz chodzić na siłownię: pogoda sprzyja, można pobiegać przecież, brzuszki porobić, posiłować się z ekspanderem itp. Poza tym w cywilizowanych krajach dostęp do Internetu jest takim standardem jak prąd czy woda.

PS: Nie było żadnej umowy, więc nie ma prawnej możliwości wyegzekwować jakieś sumy pieniężne od testera. Zresztą, nie oszukujmy się, sponsor by się na to nigdy nie zgodził... Na dzień dzisiejszy za wybór osoby do testu pełną odpowiedzialność ponoszą niestety (albo stety) weryfikatorzy.

Pozdrawiam,
Grzesiek

Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-05-20 21:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
do jakiego kraju jedziesz?

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. co brać jeśli wogóle brać?

Następny temat

Bardzo interesujący artykuł o KREATYNIE....

WHEY premium