SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA - ACTIVLAB, REDUKCJA, pods.str.24/25 !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
mała E , nie wiedziałaś wczesniej o tej pracy?

Wchodzę tutaj, patrzę - w końcu ładne wypiski i zmiana prawie o 180stopni, a tu taka NIESPODZIANKA??!!

nie wiem co napisać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
Mała E po prostu nie podchodzi do tego poważnie i nie rozumie że jak test to test a nie opier**** się ... strasznie nie ładnie postąpiłaś i jeszcze nie uprzedzając nikogo .. jest to przestroga na przyszłość i raczej już do żadnego testu nie pójdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Niestety nie wiedziałam o tym wcześniej dopiero tydzien temu sie dowiedziałam, że mogę miec taką szanse. Jakbym o tym wiedziała miesiąc wczesniej to bym napewno nie zgłaszała sie do tego testu, wszystko to wyszło w trakcie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
test ogólnie słaby ( biorąc pod uwagę poprzednie rywalizacje na sfd )

a tu jeszcze taki numer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no to ładnie.... to jest niepoważne. Skoro dostałaś pracę, to znaczy, że się o nią starałaś, a to oznacza, że przystępując do testu miałaś już jakieś plany z tym związane. Nie postępuję się w ten sposób. Te suple kosztowały kupę kasy, do tego ludzie mieli z testem określone oczekiwania. Nie dość, że to pierwszy test gdzie rywalizować miała kobieta i facet, to jeszcze teraz taki numer... Zgłosiło się tyle dziewczyn i nie dostałyśmy takiej szansy a Ty teraz od tak pociągniesz sobie jeszcze tydzień i zadowolona pojedziesz do roboty:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
A to Ci Zonk!
Jakiś niewypał jest ogólnie rzecz biorąc...
mała E - a za granicą nie ma warunków do ćwiczeń? Przecież można spokojnie pobiegać po parku i ćwiczyć w domu... Ja tu nie rozumiem w ogóle dlaczego chcesz kończyć ten test... praca pracą, ale jak się do czegoś zobowiązało to trzeba tego się trzymać.

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
dokładnie ćwiczyć można wszędzie ... ja ćwiczę tylko w domu i wiem że jest to możliwe ... takie rzucenie teraz wszystkiego było by bardzo nie w porządku .. na pewno gdzieś będziesz miała dostęp do neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
mała E - Jest to bardzo nieodpowiedzialne i niepoważne podejście do sprawy testów na naszym forum.

Masz towaru zapewne na jeszcze około 2 lub 3 tygodnie, a Ty spokojnie i na pełnym luzie oznajmiasz nam , że dostałaś pracę i sobie za tydzień skończysz temat i test, bo musisz wyjechać i nie masz ,gdzie tam trenować itd.

Rano jak to czytałem - po prostu mnie zatkało, jeżeli w tej kwestii nic się nie zmieni, będzie poproszona o zwrócenie reszty towaru, najprawdopodobniej do nowej testerki, która otrzyma to co Ci zostało do wykorzystania dla siebie (a później pomyślimy co dalej bo rozwiązań jest parę), na pewno nie dostaniesz już kolejnej szansy testowania czegokolwiek na forum ,bo z tak niepoważnym podejściem jest to nie do przyjęcia (teraz ja będę musiał tłumaczyć się Sponsorowi, dlaczego tak wyszło jak wyszło).

Oczywiście będziesz zobligowana do zakończenia tematu jak należy, czyli pełną wypiską, fotografiami, opisem suplementów, itd.
Na przyszłość także będziemy mieć my nauczkę, by ogłaszać już w naborze, że w razie podobnej 'wpadki' tester będzie odpowiedzialny za zwrot kosztów zestawu , lub coś w ten deseń, możliwe iż będą wprowadzane pisemne deklaracje ,itd. bo niestety takie zachowanie jest nie do przyjęcia ALBO po prostu liczba testów spadnie do minimum w tym dziale i wtedy na pewno obie strony (sponsorzy i przeglądający dział) na tym bardzo dużo stracą.

Jeszcze na pewno coś więcej dopiszę, skonsultuje się resztą moderatorów , co w tym konkretnym przypadku zrobić, a także napiszę do Sponsora wstępne wyjaśnienie, bardzo mi się to wszystko nie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
jak dla mnie ten test to jedna wielka porazka- najlepierw brak wypisek teraz przyspieszone zakonczenie-w wyniku czego nie da sie odpowiedziec na pytanie czy owe suple połaczone z dieta i treningiem daja jakies efekty. cóz.
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyślijcie wszystko przyworowi, dłuższy test zrobi.
Tam w zestawie była tylko jedna rzecz specjalnie dla kobiety, najwyżej też ją zje

A to co ostatnio się w testach dzieje to jakaś lekka paranoja.
Jeden przerywa bo matura, a teraz jedzie gdzieś na weekend, druga wyjeżdza do pracy... eh..

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. co brać jeśli wogóle brać?

Następny temat

Bardzo interesujący artykuł o KREATYNIE....

WHEY premium