Witam!!
Robie teraz siłe statyczną , metodą 5x5 jeden raz w tyg. Wydaje mi sie ze troche mało raz w tyg i chciałbym dodac coś jeszcze. Czy może dodać przednie przysiady? Moze wykroki? Chodzi mi o siłe! Niech odpowie ktos obeznany w wyskoku..Pavlo, Sołtys. Doradzcie cos!!!
Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2009-04-12 17:20:04
Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2009-04-12 21:58:22
Robie teraz siłe statyczną , metodą 5x5 jeden raz w tyg. Wydaje mi sie ze troche mało raz w tyg i chciałbym dodac coś jeszcze. Czy może dodać przednie przysiady? Moze wykroki? Chodzi mi o siłe! Niech odpowie ktos obeznany w wyskoku..Pavlo, Sołtys. Doradzcie cos!!!
Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2009-04-12 17:20:04
Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2009-04-12 21:58:22
Krzysztof Piekarz
Zerknij na taki plan: