Witam.
Zastanawiam się nad zapodaniem sobie supli na cykl za jakiś czas. Obecnie prowadze diete na masę od ok 4 miechów a trenuje na serio od ok roku.
Mam więc pytanie co mógłbym w takim razie sobie zapodać?
Myślę o jakimś cyklu z kreatyną ale nie wiem co do niej brać. Czy HMB i Glutamina sie nada do tego bo mam to na stanie? Odżywkę białkową włączyłem już do diety i zastanawiam się nad jakimś jeszcze gainerem, ale wydaje mi się że chce za dużo na raz.
Co byście polecili na spokojnie na początek?
Zastanawiam się nad zapodaniem sobie supli na cykl za jakiś czas. Obecnie prowadze diete na masę od ok 4 miechów a trenuje na serio od ok roku.
Mam więc pytanie co mógłbym w takim razie sobie zapodać?
Myślę o jakimś cyklu z kreatyną ale nie wiem co do niej brać. Czy HMB i Glutamina sie nada do tego bo mam to na stanie? Odżywkę białkową włączyłem już do diety i zastanawiam się nad jakimś jeszcze gainerem, ale wydaje mi się że chce za dużo na raz.
Co byście polecili na spokojnie na początek?
Krzysztof Piekarz


