Witam
Chciałbym poprosic o pomoc w diecie, poniewaz chodzę do szkoły i zadne diety z tych gotowych na forum nie pasuja mi, chcialbym sniadanie rano po szkole jakis posilek pozniej kolo 17, i na koniec kolo 20..czyli dieta z 4 posilkow..Proszę o pomoc
celem jest masa jak w temacie
Chciałbym poprosic o pomoc w diecie, poniewaz chodzę do szkoły i zadne diety z tych gotowych na forum nie pasuja mi, chcialbym sniadanie rano po szkole jakis posilek pozniej kolo 17, i na koniec kolo 20..czyli dieta z 4 posilkow..Proszę o pomoc
celem jest masa jak w temacie
Krzysztof Piekarz