SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase - posilki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 488
Witam

Prosil bym o pomoc aby ktos mogl mi podac posilki na diete na mase na dzien musze zjesc

2684 KCL na dzien

Białko 117 g
Węglowodany 390 g
Tłuszcz 130 g

i chodzi mi o jakies posilki najtansze i dostepne czesto w domu
ryzu moge jesc do woli oraz jajek tylko nie wiem co ile posiada weglowodanow bialek itd.. a nie chce za duzo jesc aby tlusz sie mi odkladal , a wiec licze na wasza pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
nikt ci nie ulozy diety, dla kazdego jest inwidualna.. kazdy sie meczy wiec i ty sie mozesz pomeczyc.. pozniej daj do sprawdzenia. takie reguly.

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 488
Mi nie chodzi o ulozenie diety :) chodzi o najbardziej popularne posilki ktore mozna zastac w domu i z ktorych moge uzupenic dzienne zapotrzebowanie na ilosc bialka weglowodanow i tłuszczu ;) a diete pozniej sam sobie uloze :)
Tzn jakie posilki ile maja zawartosci ww bialka tluszczow i w ilu gramach
rozumiecie :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lepsza jakość mięśni bez gubienia kilogramów, co radzicie ?

Następny temat

Pytanko

WHEY premium