Wyciskasz w gore a opuszczasz rozpietkowo. I przyciagasz potem dzieki bicowy hantelke, wyciskasz, i znowu cięzkie opuszczanie rozpietkowe, duzym ciezarem :)>
Pytasz o rzeźbe/redukcje? Wejdź najpierw ten link: http://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html
A tu ankieta: http://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html
Specjalizacja HSS na łapy:
http://www.sfd.pl/[ART]_Specjalizacja_HSS-100_na_Biceps_/_Triceps_by_Jodełko-t532569.html
podczas redukcji robiłem czasem gigantserie, tj. 4 serie na brzuch pod rząd. myślę, że trochę też dzięki temu się wykształcił. co nie zmienia faktu, że jak pisałem - w tym przypadku mam szczęście, bo brzuch genetycznie mam 'ładny'.