SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka; część przymostkowa i obojczykowa - puma666

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16130
Wyciskasz w gore a opuszczasz rozpietkowo. I przyciagasz potem dzieki bicowy hantelke, wyciskasz, i znowu cięzkie opuszczanie rozpietkowe, duzym ciezarem :)>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2995
Bede sledzil temat bo tez mam problem z ta czescia klatki :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 730
Witam! mam pytanie czy można zastąpić rozpiętki kombinowane innym ćwiczeniem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 730
puma666, wiem że jesteś bardzo zajęty, ale planuje zacząć ten trening i nie wiem czym mógłbym zastąpić to ćwiczenie, prosiłbym o odpowiedź, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 730
up
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
witam serdecznie
Mam pytanie do uzytkownika o nicku raczek87 czy moglbys podpowiedziec jakas diete zeby uzyskac taki brzuch jak u ciebie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
dieta nie była żadna wymyślna; tj. norma redukcyjna. w wielkim skrócie; obcięcie ilości węglowodanów (co tydzień -20g), trochę większa podaż białka (3-3,2g), tłuszczu było 1-1,2g na kg masy ciała + dużo warzyw, zielonych zwłaszcza.
zdjęcie pochodzi z okresu, gdzie wariowałem z aerobami, dlatego też dobrze wszystko wyglądało. o ile pamiętam, to 3x w tygodniu rano śmigałem na rowerze i jednocześnie 4x w tygodniu po treningu na bieżni.
co do brzucha, to po prostu mam dobry. abs i triceps, na to nie mogę narzekać. na resztę owszem podczas redukcji robiłem czasem gigantserie, tj. 4 serie na brzuch pod rząd. myślę, że trochę też dzięki temu się wykształcił. co nie zmienia faktu, że jak pisałem - w tym przypadku mam szczęście, bo brzuch genetycznie mam 'ładny'.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
dzieki wielkie... pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4274
Jodełko - wyciskam nachwytem, a opuszczam rozpiętkowo czy cały czas nachwytem bez zmiany ustawienia nadgarstków ?

~Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
cały czas nachwytem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do korekty

Następny temat

Trening 3 dniowy do Oceny

electro
Polecane artykuły