witam wszystkich
zakupilem sobie Ostrowie WPC 80 jednak mam duzy problem w konsumpcji, poniewaz raz ze nie ma smaku, a po drugie strasznie sie pieni<przy uzywaniu shakera> bez niego robia sie kluchy
pomyslalem ze zmieszam Ostrowie z jakas inna odzywka a dokladnie z gainbolic-iem jednak owa mikstura nadal sie pieni i nie da sie pic
<bo u mnie taka piana wywoluja odruch wymiotny
>
w kazdym razie prosze o porady by piana zniknela
zakupilem sobie Ostrowie WPC 80 jednak mam duzy problem w konsumpcji, poniewaz raz ze nie ma smaku, a po drugie strasznie sie pieni<przy uzywaniu shakera> bez niego robia sie kluchy
pomyslalem ze zmieszam Ostrowie z jakas inna odzywka a dokladnie z gainbolic-iem jednak owa mikstura nadal sie pieni i nie da sie pic
<bo u mnie taka piana wywoluja odruch wymiotny

>
w kazdym razie prosze o porady by piana zniknela

Krzysztof Piekarz
smak byl super, rozpuszczalnosc tak samo, 0 piany, tyle ze sklad ciut sie pogarszal