SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić by spalić tłuszcz???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej!!! Mam na imię Anka. Nie ćwiczę na siłowni chociaż kiedyś próbowałam i ćwiczyłam 3 misiące co drugi dzień. Zniechęciłam się jednak bo nie widziałam żadnych ale to żadnych efektów. Mój lekarz powiedział mi że to przez to iż mam zaburzona gospodarkę hormonalną i moje mięśnie nie pracują tak jak powinny (leczę się ginekologicznie). Od czasu kiedy zaczęłam się leczyć i brac hormony trochę przytyłam. Co prawda nie jestem gruba bo ważę 50kg na 160cm ale wkurza mnie tzw. damski brzuszek i to, że wiotczeje mi skóra. Poradźcie co mam wziąc aby przyspieszyć proces spalania tłuszczu. Jestem zdrowa i nie mam problemów typu serce czy coś. Wolałabym jednak coś co nie spowoduje u mnie jakichś niepożądanych efektów ubocznych, byle było jakkolwiek skuteczne. Chciałabym zacząć biegać i uprawiać aerobik ale jeśli znowu mam nie mieć żadnych efektów to mi się odechciewa. Pozdrawiam I dzięki z góry NIUNIA



Niuniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby spalić tłuszcz zacznij biegać przynajmniej 20 minut 4 razy w tygodniu. Rób to regurarnie a efekty napewno będą.Jako wspomaganie kup sobie karnityne. A tak pozatym to siłownia nie jest najlepszym sposobem na spalenie sadełka
;)


POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Cwicz dużo aerobów jakieś skłony, brzuszki ,przysiady i tak jak napisał pezdmówca pobiegaj sobie jakieć 30minut dziennie. Jako suplement na spalenie tłuszczyku polecam ci L-karnityne plus Olimpu oraz Fat burner Mlo.


"Zycze Powodzenia i trzymam za ciebie kciuki"

mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Aniu.Poczesci chlopaki dobrze radza.Nie wierz w te wszystkie L-Karnityny czy Fat Burnery owszem to pomaga ale w 10%.Najwarzniejsze sa 3 czyniki i to niewazne czy ktos robi mase czy rzezbi cialo by ladnie wygladac.Pierwszy z nich to dobrze dobrana dieta bez niej nawet nie masz co marzyc o jakich kolwiek efektach(dobrze dobrana to nie znaczy zeby nic nie jesc jak to dziewczyny potrafia-nie nie bron Boze!) Drugi z nich to trening .U Ciebie beda to glownie aeroby takie jak chlopaki wyzej wymienili : rowerek bieganie.Trzeci to woda .Musisz pic jej duzo ok 4 litry dzienie by Twoj organizm sprawnie funkcjonowal.Jak to wszystko bedziesz miala juz dobrze zaplanowane to dopiero mozesz myslec o jakich kolwiek suplementach. Jezeli b7ys chciala to moge Ci mniej wiecej napisac co nieco diecie bo wiem jak sie sam meczylem tlko to juz bedzie na maila.Wiec jak chcesz to mi go podaj to napisze.Acha a to ze wiodczeje Ci skora to tak bedzie jak bedziesz chudla bo skora nie nadaza sie "sciagac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam serdecznie!!!

Bardzo dziękuję że zechcieliście mi odpowiedzieć. Chciałabym jeszcze wiedzieć czy jeśli kupię tą karnitynę to nie wyrzucę pieniędzy w błoto bo naczytałam się tu sporo negatywnych wypowiedzi na jej temat. Ciastusiu bardzoe Ci jestem wdzięczna za pomoc i bardzo bym Cię prosiła o tą dietę jeśli nie sprawi Ci to problemu. Mój mail to [email protected], a jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej to zapraszam na moją stronkę. Pozdrawiam serdecznie NIUNIEK



Niuniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Najpierw wypełnij profil, dopiero potem będzie można ci doradzić diete, i wrazie czego jakieś pigułki. Co do l-karnityny, to dla dziewczyn jest całkiem dobra. moja ex-dziewczyna brała Olimpu,i naprawde szybko było widać efekty (ale nie na każdego to działa ;-().

Grunt to swoboda, rozrywka,i wygoda

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
PS. ŁADNE ZDJĘCIE

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7043
Zastanów się nad ThermąPro, działa bardzo efektywnie-nie to co l-karnityna. Obszerny wątek jest w tym dziale,więc jeśli jesteś zainteresowana wystarczy poczytać. Owocnego rzeźbienia brzuszka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aniu mam ten sam problem!!! Ćwiczylam, biegałam brałam różne suplementy typu L-karnityna super fat burnery. Nie powiem efekty byly, ale naprawde nie takie jakich oczekiwałam! Można naprawde sie zniechęcić. Poradźcie jaka diete i co do tego? A co sadzicie o Meridii? Już nie moge patrzeć na ten brzuch!!! pozdrawiam Cię i życzę Tobie i sobie powodzenia. [email protected]

sylwiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Nie sądze aby Therma Pro nadawało się dla dziewczyny. Jeśli chodzi o diete, to zapytajcie w dziale odżywianie.

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny! Przeczytajcie sobie temat: Therma Pro. Jest co czytać, ale daje do myślenia. Dziewczyny też tam dużo piszą.

Maciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popijanie Carbo

Następny temat

carbo

WHEY premium