Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87
Z powodu kontuzji ręki wylecialem na jakieś 2 miesiące z ćwiczen silowych. Pomyslalaem ze szkoda marnowac czasu i ten okres poswiecic brzuchu. Zbic balast tluszczu. Zastanawia mnie czy 3 razy dziennie aeroby rano na czco to dobre rozwiązanie ? 20 minut dziennie rano chcialbym na to przeznaczac. Jak sprawa ma sie z brzuszkami na czczo ? Nie slyszalem, opini za wiele, ale uważam ze to chyba samobojstwo ?
Wiem jedno, że poleci mnóstwo masy i obwody ciala będą zmniejszać sie maksymalnie ze wzgledu na brak cwiczen silowych.
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87
Oj radosuaf zamiast podać jakiś konkret to Ty jesteś znawca największy i nie mogłeś udzielić prostej odpowiedzi. Na tym forum to juz od tych znawcow sie calkiem popie....
Chodzi mi o poprawienie rowniez miesni brzucha itd. nie chodzi mi o chudniecie zeby nie jsc tyle tylko wyrobic brzuch
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87
Ale nie chodzi o poświecanie czasu byś np Ty szukał bo Ty to np wiesz wiec możesz napisać bo nie będziesz szukać i nie poświecasz swojego czasu wtedy skoro i tak zostawiasz wpis typu poszukaj sobie.
Szacuny
0
Napisanych postów
138
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3241
on Cie nakierowuje gdzie masz szukać bo zakładając ten temat wynika na to ze nie wiesz gdzie możesz znaleźć odpowiednie informacje, wiec jak dla mnie te wyrzuty z twojej strony chyba nie potrzebne :P