SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak Ćwiczyc na klate?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Witam, od jakiegos miesiąca ćwicze na wlasnej siłce, mam miedzy innymi ławeczke i gry(180cm) i obciązenie ofc. I niewiem w jakiej odleglosci od SIebie mam trzymac rece, Trzymam je narazie oklo 80cm od siebie i mi 0 siły przybylo, dodam iz jestem wysoki i mam dosc dlugie rece. w jakiej odleglosci powinienem cwiczyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
mniej powtorzen plasko 4x 8,6,6,4 ostatnia seria nawet z pomocą kolegi
skośnie jak wyżej
rozpietki 4x 12-15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
W zaleznosci jakie czesci miesni piersiowych chcesz cwiczyc, tak rozstawiasz rece. Wąsko - srodek klatki, neutralnie - wszystkie rownomiernie, i szeroko na najszersze czesci. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
każdy trzyma inaczej każdy jest inny jeden szerszy drugi węższy nie można powiedzieć ile cm masz trzymać proponuje ok 20-30 cm od barków problem ze zwiększeniem siły może polegać na tym że masz za małą mase mięśniową treningi przeprowadza się cyklami siła,masa,rzeżba i z powrotem nie można wkółko ćwiczyć na mase albo na siłe ale jak dla ciebie proponuje trening ogólno rozwojowy poczytaj troszke postów na temat FBW pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
zapomnialem napisac ale wczesniej cwiczylem miesiac ACT i 2 tyogdnie wlasnie FBW, potem mialem przerwe przez swieta i teraz Cwicze Splitem partia 2x/tydzień. caly czas ćwiczylem w odległosci ok 80cm, zaczne szerzej cwiczyc ;)

W Barkach z przodu mam okolo 55cm, a ręke mierzona od barku w dol 80cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
napisz jak ćwiczysz tą klate na siłe to spróbujemy znaleść błąd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Wyciskanie sztangi plasko 12 10 8
wyciskanie sztangi wasko 12 10 8
rozpietki 15 13 10



tak cwicze ;]
tak jak mowilem plaso w odleglosci 80cm, a wasko to juz bardzo wasko ;d teraz juz wiem ze chyba zle robilem ;) za wąsko, dzięki chlopaki ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9053
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
zrob plasko 10 ,8, 6 to sila pojdzie :D

Tyraj młody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Dzieki wszystkim , macie po SOGU ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 3/tydzien

Następny temat

Drążek + ławeczka + szangielki - jak i co ćwiczyć?

electro
Polecane artykuły