SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na mase z suplementami czy nie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1683
witam
Mam pytanie czy z moim stażem i wiekiem powinieniem zacząc brac suplementy jeśli chce cwiczy na mase z góry dzięki pozdro dla wszystkich

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 66

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa i siła

Staż treningowy na słowni: 8 miesięcy

Uprawiane inne sporty: boks amatorski

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangietki, drąrzek ,ławeczka do brzuszków

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

nie ważne jak upadasz ważne jak powstajesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
Zamiast odzywek zainwestuj w diete.(dzial odzywianie)+ułóż dobry plan treningowy.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
Czy powinieneś?
Jeżeli masz zbilansowaną dietę, która przynosi efekty to nie warto faszerować się żadną chemią.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
Chyba napisał ze nie ma diety...?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
Wiem a pytanie było czy powinien faszerować się suplami.
Zaznaczyłem jaki wpływ na osiągi ma dieta. Wystarczy tylko wyciągnąć wnioski.


Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2008-12-31 11:16:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1683
dzięki za odpowiedzi. mam jeszcze jedną prożbe czy możecie mi podac dobry plan cwiczen na mase

nie ważne jak upadasz ważne jak powstajesz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań do treningu

Następny temat

nowe FBW. prosze o poprawe.

electro
Polecane artykuły