Szacuny
0
Napisanych postów
56
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
642
witam mam male pytanie np jak moim priotytetm sa barki to ustawiam je tak w planie treningu zeby przed nimi byl dzien wolny i po ,czy moze tylko po lub przed dzien wolnego?
Szacuny
203
Napisanych postów
31902
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
94099
nie musi byc dnia wolnego przed czy po zalezy od rozplanowania partii, treningu jako calosci.
po co masz np robic wolne skoro w ten dzien przykladowo mozesz zrobic trening nog?
Szacuny
0
Napisanych postów
56
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
642
nie chodzi mi akurat o barki ale to podalem jako przyklad chce wiedziec tylko jak np bede cos robic jako priorytet czy kilka priorytetow i czy zrobic wolny dzien przed czy po treningu
Szacuny
0
Napisanych postów
56
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
642
napisalem ze dla przykladu podalem barki hehe ;D ale lepiej jest zeby trenowany miesien byl na swiezo czyli po dniu nie treningowym? czy po zeby wypoczol lub nie ma znaczenia?
Szacuny
0
Napisanych postów
56
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
642
bo czytalem ze na poczatku tygodnia umieszcza sie trenowana partie ktora jest priorytetem a zawsze trening na poczatku tygodnia poprzedza od 1-2 dni wolnego jest to(niedziela + sobota) jesli cwiczymy systemem pon sro piatek przykladowo
Szacuny
203
Napisanych postów
31902
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
94099
a od poniedzialku to co resetuje sie organizm i masz max sil? kazdy dzien jest dobry, ja np cwicze w weekendy jak moge wiec u mnie to by nie mialo takiego wymiaru