SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

krotkie pytanie szybka odp sogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
witam mam male pytanie np jak moim priotytetm sa barki to ustawiam je tak w planie treningu zeby przed nimi byl dzien wolny i po ,czy moze tylko po lub przed dzien wolnego?

klinij w pajacyka
http://www.pajacyk.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nie musi byc dnia wolnego przed czy po zalezy od rozplanowania partii, treningu jako calosci.
po co masz np robic wolne skoro w ten dzien przykladowo mozesz zrobic trening nog?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
a jakim planem cwiczysz??

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
cwicze: pon klatka biceps wtorek wolne sroda nogi i przedramie czwartek barki i tric piatek wolne sobota plecy

klinij w pajacyka
http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
nie chodzi mi akurat o barki ale to podalem jako przyklad chce wiedziec tylko jak np bede cos robic jako priorytet czy kilka priorytetow i czy zrobic wolny dzien przed czy po treningu

klinij w pajacyka
http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
jak skatujesz sie np cwiczac klatke wyciskajac na skosie itp cwiczenia gdzie obciazane sa barki to nie zregeneruja sie nawet i przez 2 dni czasem.

nie da sie indywidualnie odpowiedziec "tak" lub "nie"

ogolnie trzeba poprostu sensownie połąćzyc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
napisalem ze dla przykladu podalem barki hehe ;D ale lepiej jest zeby trenowany miesien byl na swiezo czyli po dniu nie treningowym? czy po zeby wypoczol lub nie ma znaczenia?

klinij w pajacyka
http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
no a ja na przykladzie barkow rozwijam ci mysl.

no jesli dzien wczesniej mial wpoldizalac przy innych cwiczeniach to lepiej dac mu troszke czasu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
bo czytalem ze na poczatku tygodnia umieszcza sie trenowana partie ktora jest priorytetem a zawsze trening na poczatku tygodnia poprzedza od 1-2 dni wolnego jest to(niedziela + sobota) jesli cwiczymy systemem pon sro piatek przykladowo

klinij w pajacyka
http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35524
powinien wypoczac przynajmniej moim zdaniem
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a od poniedzialku to co resetuje sie organizm i masz max sil? kazdy dzien jest dobry, ja np cwicze w weekendy jak moge wiec u mnie to by nie mialo takiego wymiaru
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

Plan Trenigu (Hantle)

electro
Polecane artykuły