POPRAWIONY PLAN:
1. Wt
a) klata
-dociskanie na lawce skosnej skos 30 stopni(ciezkie)-3sx7p
-wyciskanie sztangielek skos 30 stopni(lekkie) 3-4s x 7p (2x8sekund jedno powt)
--- hantle opuszczam tylko do momentu gdy kat miedzy przedramieniem a ramieniem wynosil bedzie 90 stopni
b)tric
- waskie dociskanie lezac (ciezkie) na lawce poziomej
- francuskie wyciskanie siedzac jednoracz(lekkie) ---
hantle opuszczam za glowe do momentu gdy kat miedzy przedramieniem a ramieniem wynosil bedzie 90 stopni
______________
2. Czw
a) grzbiet
- wioslo jednoracz półsztanga(ciezkie)
- wioslowanie szeroko nachwytem (lekkie)
----w tym cwiczeniu raczej sztanga nie musi wracac na podloge po kazdym powt???????????
/drazek (lekkie) --- mozesz mi zaproponowac jakie podciaganie tu
zastosowac gdybym nie chcial tego wioslowania szeroko? Bo raczej nie realne jest podciagac sie 8s w pod i 8 s sie opuszczac i tak 4sx7p.
b) bic
- koncowka uginania podchwytem sztanga prosta
- uginanie na przemian na lawie 70 stopni sp mlotkowym
_____________
3. Ndz
a) nogi
-to bedzie spokojnie- 1/3 przysiad przedni 4-5 s x 20 p x 20 kg (duzo w
czasie dnia jestem na nogach)
- wspiecia na palce z hantlami 3-4 s x 20 p x 5 kg (2 sztuki)
Nogi sa lajtowo robione bo jeszcze mam zamair raz w tyg biegac.
b) barki
- dociskanie ze stojakow siedzac (ciezkie)
- unoszenie sztangielek przodem podchwytem stojac(lekkie)
_______________________________-
Rozgrzewka silowa-10 s z mala iloscia powt. Zaczynamy od ok 40 %
ciezaru wlasciwego i w kazdej kolejnej serii zwiekszamy ciezar o ok
5-10%.
Jezeli zrobie ta rozgrzewke silowa we wt przed klatka to juz przed
ciezkim cw na tricepsy oczywiscie nie musze?Tak samo w czw przed
uginaniem na bic??
Ale w ndz przed barkami to juz raczej tak.
_______
ps a moze mozesz mi zaaplikowac jakas stronke z filmikami z odpowiednia technika cwiczen?
PRosze o odpowiedz
______
ps moze lepszy by byl podzial ze
klata i bic
grzbiet i tric
barki i wtedy nogi(bo mam zamiar robic je lekko?
Zmieniony przez - krawat w dniu 2008-11-19 22:13:40