SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLD SCHOOL : STAWY REANIMOWANE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71907

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Domyślam się tego, ale chcę wiedzieć więcej

W takim razie wykonywanie serii jednorącz powinno dawać więcej

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-10-02 01:29:09

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
no teoretycznie powinno ale dysproporcje mogą być i to konkretne

z tego co mi wiadomo to przy transmisji dwustronnej po dobrym treningu 1 ręki albo raczej 1 strony ciała bo tam teoria jest taka że ciało jest podzielone na prawą i lewą stronę, jakieś 30-35% treningu i przyrostów tk mięśniowej przechodzi na 2 stronę. Poza tym już nawet że ćwicząc 1 ręke czesciowo napina sie też druga to organizm intuicyjnie wyrównuje braki treningowe tej 2 strony ciała aby zachować naturalna symetrie.

tylko że jak przejdzie te 30% procent to będzie to raczej krzywe zwierciadło niż symetria

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)
//obecnie lecze stawy

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
no tak, ale można w poniedziałek robić lewy bic/tric - a we wtorek prawy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
no to jest niezły pomysł na nowy ciekawy plan treningowy pozatym takich bodźców ciekawych jeszcze nie było

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)
//obecnie lecze stawy

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
No coz, jesli chodzi o nierownosc w rozwoju: jesli problem byl w silniejszej rece to jest szansa na wyrownanie proporcji.

Zjawisko to dodatkowo udowadnia role systemu nerwowego w treningu, a co za tym idzie treningu z wiekszym obciazeniem.... u mnie inaczej nie pojdzie masa...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
No tak, ale że tak powiem problem jest w słabszej ręce a większej, jestem lewo ręczny i w lwewj mam tendencje do rozwijania siłyp rzedewszystkim a w prawej o dziwo lepiej mi sie masa gromadzi dziwne...

Czyli pewnie to by wygadało u mnie tak że wyrównał bym tą dysproporcje masową ale siłową bym totalnie pogłębi, niewiem czy to dobry pomysł...

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Krzych wklejalem tu w temacie o podciaganiu na jednej rece (ale tym w dziale trening) artykul ktory to poruszal (zainteresowalo mnie miedzy innymi to ze tam twierdzono ze sila z dwoch rak jest mniejsza niz suma sil z pojedynczych). Generalnie artykul byl ciekawy.
Jednak za chu na tym forum sie nic nie da znalezc...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
dzi zgadzam sie z tym stwierdzenim ze suma sił pojedyńczych rąk jest wieksza niż obu na raz. Pozatym robiłem rózne testy na sobie żeby sprawdzić jak to jest

Po całym męczącym kompletnym treningu jak zrobisz jeszcze tylko trening na 1 ręke to ten ciężar bedzie lekii jak piurko niż jak będziesz robić to razem sztangą albo hantlami kolejno (lewa-prawa) i wtedy przerwy po takich seriach mozna o conajmnije połowe obciać.

i wydaje mi sie że w tym jest coś więcej niż tylko brak strat energi wynikających z nie ćwiczenia jednej z rak.

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
a ja sie nie zgadzam
jesli wezme na klate 80kg to napewno nie wezme dwoch 40 na sztangielkach


off-topic?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
SOG

Z przysiadami robiłem podobnie i pomogło na lewe kolano jeden lekarz kazał mi jak najmiej sie ruszac zero roweru i tak robiłem przez prawie rok ale nic nie pomagało. Byłem na imprezce i był tam tez znajomy lekarz ortopeda i powiedział żebym powoli zaczoł te stawy obciążać i polecił włsnie jak on to nazwał płytkie przysiady, podobne co Wodyn opisał, i pomoło

Nie znam się na takich rzeczach ale ja miałem zwapnienie kości wiec chyab nic z wiązadłami i ściegnami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak strzelac?

Następny temat

3 razy w tyg. + ... ?

WHEY premium