Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Objawieniem tego spotkanie był dla mnie bramkarz Lecha
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Przyznam, że bałem się żeby czegoś nie zawalił, ale występ poprawny, kilka trudnych piłek w drugiej połowie odbił. Musi popracować nad chwytem i grą nogami bo przypomina trochę gorszą wersję Boruca pod tym względem.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Lechia Gdańsk 0-3 (0:1) Lech Poznań

45' Stilić zagrywa w pole karnego do Lewandowskiego, ten ogrywa jednego z obrońców i posyła piłkę do siatki obok bezradnego Bąka.
54' Rzut karny dla Lecha po faulu na Lewandowskim
56' Przy piłce staje Semir Stilić, broni Bąk, ale Bośniak jeszcze dobija piłkę do siatki i jest 2:0 dla LEcha.
74' Świetne podanie Lewandowskiego z prawego skrzydła do Stilića. Bośniak zwodem minął obrońcę i ze stoickim spokojem pokonał Bąka!3-0
...
Kolejka marzeń Dogoniliśmy czołówkę tabeli :] Na dodatek dobry mecz, szkoda, że czerwoną kartkę dostał Ivan.
...
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Stilić złapał forme na koncówke sezonu
...
Bardzo dobrze się ułożyły wyniki w tej kolejce dla Lecha.

Dzisiaj popisowa gra dwójki Stilić - Lewandowski, wypracowali wszystkie gole.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2008-11-09 22:21:57

...
Dzisiaj również kolejorz wypadł dobrze w meczu z Lechią Gdańsk na wyjeździe Początek meczu cisneli na nas ale obudziliśmy się w 44 minucie po golu Lewandowskiego. Następną bramkę strzelił Stilić w 55 minucie. Od 62minuty graliśmy w 10 - czerwoną kartkę od sędziego dostał Djurdjevic. Kolejny, 3 gol dla kolejorza wpadł w 73 minucie znów na swoim koncie dopisał kolejną bramkę Semir Stilić
...
BadMad ZASŁUŻONY
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
a co to przechodzimy na system wiosna jesień i rozgrywane jest tylko 15 kolejek ?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Lech Poznań 2 : 0 Polonia Warszawa

5' Stilić miękko podaje do Rengifo, który wpada w pole karne i pewnym strzałem pokonuje Przyrowskiego.
6' Szooooooook. Kibice jeszcze dobrze nie nacieszyli się z pierwszej bramki, gdy Rengifo pięknym uderzenie z woleja, z odległości ponad... 30 metrów nie dał żadnych szans Przyrowskiemu na skuteczną interwencję.
...
Pomocnik Lecha Poznań, Rafał Murawski znajduje się w kręgu zainteresowań francuskiego AS Nancy &#8211; informuje francuski portal mercato365.com. Obecny kontrakt piłkarza z &#8222;Kolejorzem&#8221; wygasa wraz z końcem obecnego sezonu.

Niedawno Lech zremisował z tym zespołem 2:2 w pierwszym meczu fazy grupowej Pucharu UEFA. Po tym, jak Francuzom nie udało się sprowadzić do swojego zespołu Pawła Brożka i Roberta Lewandowskiego zaczęli interesować się pomocnikiem z Poznania.

Murawski wciąż nie złożył podpisu pod nowym kontraktem z Lechem, mimo bardzo atrakcyjnych warunków. Wszystko wskazuje na to, że Murawski nie będzie chciał zostawać w Poznaniu, co zwiększa szanse Nancy na sfinalizowanie transferu.