SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tylko dla Najlepszych - Vol.3 - Reaktywacja

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186872

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
oszalałeś, po siłce to ja jeść lece głodny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
co za luj !!

to wez kiedys sie sprobuj porozciagac i zobaczysz jaka roznica

mam ochote na kuraka i zaraz chyba dosatne na leb w robocie

kur** !!

nudy w pi... nikogo nie ma

a ja chce na trening pleców + biceps

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876


pa jaki byq!


ja wlasnie wróciłem, taki lajtowy niedzielny

suwnica, wyprosty,uginania, łydy, nawet brzuch zrobiłem,

wszystko na maszynach


a kuraka zeżarłem właśnie

z ziemniaczkami i sałatką bałkańską


pocieszyłem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
Dwie psiapsiółki
- Wiesz, jestem niegrzeczną dziewczynką i dostanę od Mikołaja rózgę.
- Na gwiazdkę?
- Nie na baterie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
no jak sie bedziesz dobrze rozciagal to mysle ze roznice odczujesz

jak sie zwieksza elastycznosc miesnia to i odzywienie, jak jest lepsze odzywienie to jest lepszy przyrost

bic by sie porozciagal to by mu tak mocno ten kwas mlekowy nie zalegal, ale po co ?? lepiej trzymac miche

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
w sumie bolec i tak te mikrourazy bolą,

a kapturów porozciągać nie umiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Dobra mój Ty NIE wyedukowany kumplu

Kaptur = mięsień czworoboczny część zstępująca

Leżysz na plecach tyłem głowa zwrócona w stronę rozciąganego mięśnia i pochylona w stronę przeciwną, stabilizujesz banie, a rozciąganie robisz przez nacisk na wyrostek barkowy łopatki

jasne ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
nie widze tego

ale samo to że mam sie na podłodze kłaść jakoś tak mało entuzjastycznie mnie nastraja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dobranie suplementów

Następny temat

Nitrobolon II na początek?

electro
Polecane artykuły