Witam
Mam 19 lat, 185 cm wzrostu i ważę 63 kg.
Mój problem polega na tym, że nie mam czasu na siłownie i tego typu pracy. Albo pracuję, albo studiuję, a jak mam wolny czas to wolę go spędzić w ciekawszy sposób ;)
Więc pytanie brzmi: czy da się przytyć bez ćwiczeń ?
Mówię tutaj o jakiś odżywkach, suplementach lub czymś co wspomaga apetyt, bo szczerze mówiąc nie jem dużo bo mi się nie chce.
Z ćwiczeń to mogę sobie pozwolić co najwyżej na pompki ;]
Czekam na jakieś inteligentne odpowiedzi ;]
pozdro
Mam 19 lat, 185 cm wzrostu i ważę 63 kg.
Mój problem polega na tym, że nie mam czasu na siłownie i tego typu pracy. Albo pracuję, albo studiuję, a jak mam wolny czas to wolę go spędzić w ciekawszy sposób ;)
Więc pytanie brzmi: czy da się przytyć bez ćwiczeń ?
Mówię tutaj o jakiś odżywkach, suplementach lub czymś co wspomaga apetyt, bo szczerze mówiąc nie jem dużo bo mi się nie chce.
Z ćwiczeń to mogę sobie pozwolić co najwyżej na pompki ;]
Czekam na jakieś inteligentne odpowiedzi ;]
pozdro
Krzysztof Piekarz

tyle

j/w a ja bym radzil jeszcze jakies 4 browary na wieczr + duze chipsy, pizza kebab hamburger to zrobi robote.