SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak przytyć bez ćwiczeń ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Witam

Mam 19 lat, 185 cm wzrostu i ważę 63 kg.

Mój problem polega na tym, że nie mam czasu na siłownie i tego typu pracy. Albo pracuję, albo studiuję, a jak mam wolny czas to wolę go spędzić w ciekawszy sposób ;)

Więc pytanie brzmi: czy da się przytyć bez ćwiczeń ?

Mówię tutaj o jakiś odżywkach, suplementach lub czymś co wspomaga apetyt, bo szczerze mówiąc nie jem dużo bo mi się nie chce.

Z ćwiczeń to mogę sobie pozwolić co najwyżej na pompki ;]

Czekam na jakieś inteligentne odpowiedzi ;]
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9932
cokolwiek macie zamiar jesc to niech bedzie to sensowne rozwiazanie bo za kilka miesiecy albo lat po takim "fast" jedzeniu i wysoko przerwozonej zywnosci, mozecie zalowac tego wyboru
nagle komus wpadnie pomysl aby dobrze wygladac bo ma czas i kase na silownie sport i co teraz zrobic z fatem, pomijajac fakt ze ladowanie smieci w siebie nigdy nikomu nie wyjdzie na dobre a szczegolnie na dluzsza mete

chyba nie musze tutaj pisac co macie jesc:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przytyć w co? Tłuszcz czy mięśnie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
no skoro bez ćwiczeń to tłuszcz ;] a potem się pomyśli
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy raz słysze ze ktos chce byc gruby.
Nie potrzeba odżywek, żryj w mcdonaldzie, kfc, subway po 5 razy dziennie i bedziesz gruby
1
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
a wiesz że tłuszczu w mięśnie nie zamienisz?? ale jak w tłuszcz to do mc donalda kup se chrupek troche zapij colą a potem zjedz bochenek białego chleba ze śledziami w śmietanie lub oleju

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
aha nie zapomnij 0 ruchu i dużooooo czekolady najlepiej białej tyle
a na poważnie przemyśl to

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41709
prowokacja

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Alkohol + cukry proste
Cukry proste + tluszcze nasycone
To chyba zabojstwo dla sylwetki ;)


To nie musi byc prowokacja.Niektorzy maja dziwne pomysly.
Do autora:Im wiecej tluszczu posiadasz najpierw tym pozniej wiecej bedzie go przybywalo,a mniej miesni
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19374
chyba zdechne!
Akle mam patent niezawodny - golono + 6 piw na wieczór, a na deser snikers.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3166
Wypas pytanie j/w a ja bym radzil jeszcze jakies 4 browary na wieczr + duze chipsy, pizza kebab hamburger to zrobi robote.

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
Mówię tutaj o jakiś odżywkach, suplementach lub czymś co wspomaga apetyt, bo szczerze mówiąc nie jem dużo bo mi się nie chce.

Dibencozide magnum.
Ale zastanów się, czego naprawdę potrzebujesz.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

robić dalej?

Shoty
Polecane artykuły