Jestem początkujący. Chodzilem na silke od pazdziernika do maja. Potem przerwa do teraz. Jedyne co zauważyłem to duży skok siły, troszkę się zaokrągliłem - wizualnie, ale masy nic a nic mi nie przybyło, no może kilka gram... Teraz znowu mam trochę czasu i chciałbym go wykorzystać maksymalnie. Wiem, że upały itp. nie sprzyjają temu. Ale jestem uparty. Niestety nie mam za dużo kasy na odżywy typy Mega Mass. W związku z tym mam pytanie: czy można zastąpić je np. mlekiem w proszku albo wcinać jajka (na surowo)? Czy znacie takie domowe,tanie sposoby na zastąpienie odżywek? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info.
Kubusz
Kubusz
Kubusz
Krzysztof Piekarz