Szacuny
1
Napisanych postów
462
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
11585
Jak tak patrze na foty z tegorocznej Olimpii i inne z Cutlerem, to dochodze do wniosku, ze werdykt sedziow był załosny, bo rok temu JC, ktory był w duzo słabszej formie niz w tym roku wygrał z doskonale przygotowanym Martinezem, ktroy bije na głowe Dextera, ktory z kolei w tym roku okazał sie zdaniem sedziow lepszy, niz Cutler w znacznie lepszej dyspozycji niz rok temu, parodia jakas, juz lepiej zeby Cutler został Mr. Olympia sobie tak mysle...
Szacuny
8
Napisanych postów
4951
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
58469
Co do formy, czy byla taka lepsza hmm moznaby sie klocic. Faktem jest, ze od 2006 roku tych zawodow nie wygrywaja najlepsi, a jedynie zawodnicy Muscletecha, wiec dopoki nie zobacze, ze ktos spoza tego obozu siegnie po pierwsze miejsce to dla mnie to jedynie ukladanka tej firmy..
Szacuny
57
Napisanych postów
2417
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
25081
jak pacjent jednak , , z jednej strony sie nalezy dexowi nagroda pocieszenia taka , ale przy jayu kurdupel o niezbyt rozwinietej jak na ten sport proporcjonalnie masie i brakach <lydki> , nie wyglada zbyt imponujaco , szczegolnie po erze dorian>ron>cuts...
Szacuny
29
Napisanych postów
6283
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
131166
Rowniez uwazam iz Jay wyglada lepiej poza olimpia niz na scenie. on ma poprostu taki typ budowy, ze duzo korzystniej wyglada majac na sobie troche wody, niz jak jest idealnie odtluszczony i wysuszony. nie pasuje mu 5 % BF i juz.
Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-10-17 10:06:55