Witam właśnie skończyłem cykl Shock + Storm i nie jestem zbyt z tego zadowolony... Siła nie poszła wręcz spadła... Obwód bicka z 42 ( cykl po bolonie ) spadł do 40 Ale do brzegu .. Wycisk na klatę z 100 zrobiło się 80 kg ( 8 powt)
Spadki zaczeły się pojawiać wraz z wzrostem Siły nóg.
Przysiad z 80 na 120
Masa z 78 na 79 ( cel 80-84 )
Zestaw który teraz planuję to:
Horse Power (
Mass XXL ( ze względu na przemianę)
HMB Revolution
Zma ( na spanko)
Czy warto do tego dokupić
BCAA i AAKG
Ewentualnie jakieś inne suple jakie możecie polecić.
Głównym moim celem jest osiągnięcie masy z zwiększeniem siły ewentualnie jej zachowaniem chociaż gdy wertowałem SFD znalazłem gdzieś ze siła tak czy tak powinna iść
Z góry dzięki
Spadki zaczeły się pojawiać wraz z wzrostem Siły nóg.
Przysiad z 80 na 120
Masa z 78 na 79 ( cel 80-84 )
Zestaw który teraz planuję to:
Horse Power (
Mass XXL ( ze względu na przemianę)
HMB Revolution
Zma ( na spanko)
Czy warto do tego dokupić
BCAA i AAKG
Ewentualnie jakieś inne suple jakie możecie polecić.
Głównym moim celem jest osiągnięcie masy z zwiększeniem siły ewentualnie jej zachowaniem chociaż gdy wertowałem SFD znalazłem gdzieś ze siła tak czy tak powinna iść
Z góry dzięki
Krzysztof Piekarz

