SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawik do oceny + opinie + za i przeciw

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
Witam właśnie skończyłem cykl Shock + Storm i nie jestem zbyt z tego zadowolony... Siła nie poszła wręcz spadła... Obwód bicka z 42 ( cykl po bolonie ) spadł do 40 Ale do brzegu .. Wycisk na klatę z 100 zrobiło się 80 kg ( 8 powt)
Spadki zaczeły się pojawiać wraz z wzrostem Siły nóg.
Przysiad z 80 na 120
Masa z 78 na 79 ( cel 80-84 )

Zestaw który teraz planuję to:

Horse Power (
Mass XXL ( ze względu na przemianę)
HMB Revolution
Zma ( na spanko)

Czy warto do tego dokupić
BCAA i AAKG

Ewentualnie jakieś inne suple jakie możecie polecić.
Głównym moim celem jest osiągnięcie masy z zwiększeniem siły ewentualnie jej zachowaniem chociaż gdy wertowałem SFD znalazłem gdzieś ze siła tak czy tak powinna iść
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Zestaw który teraz planuję to:

Horse Power - składem nie powala - ale ma moc - zostaje
Mass XXL - jak masz szybka przemiane i brak tendencji do otluszczania i smak Ci odpowiada to jest ok jednak w sklepie sfd masz mutanta za 179zł za 6,8kg, a mass xxl 4,8 jest za 149zł, a co do jakosci mutant o niebo lepszy
HMB Revolution - zbedne
Zma - moze byc

Czy warto do tego dokupić
BCAA i AAKG


bcaa - powiada sie ze na masie zbedne, ale jak sa fundusze to mozesz dolozyc

aakg- nie potzrebne bo bedzie porcje HP bral przed silka a tam masz 4g mixu argininowego

ew. NAG mozesz dorzucic po treningu dla leepszej regeneracji no i

DIETA DIETA DIETA

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15896
Coś musiało być do dupy że były spadki(dieta,trening??).
Możesz wziąć na kolejny cykl horse power i do tego dorzuć pojedynczą forme krety (horsa bierz okołotreningowo).
O gajnerze to wiesz co powiem-strata kasy.Lepiej woreczek ryżu
HMB też ci za wiele nie da.
ZMA jak najbardziej.
No i to co zawsze czyli dobra dieta, trening i regeneracja.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88499
Dieta+Trening+Regeneracja bo kuleje chyba wszystko u ciebie.
Suple zostaw na później

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
No więc tak Trening mam Dobry oceniany i poprawiany przez ludzi z działy tren dla zaawansowanych do tego mam także dietę oceniana w odpowiednim dziale. Nie wiem jaki jest powód tych spadków trenuje na tym samym planie z ta samą dietą. Jedyne co zmieniłem to bolona na storma. Co do gainera to dostałem "wiadro" massa :P wiec mam na zbyciu HMB zostało z tego Cyklu mam pełne pudełko do wybrania. Regeneracja jest trenuje pon(klata bic ) śr (Nogi barki) piątek (plecy tric). martwi mnie tak drastyczny spadek siły z 100 na 80 to jest 20 kg do uja ... dzisiaj był czas
mierzenia i sprawdzenia osiągów osiągi sprawdzane na shocku + stormie (by nie brakło powera) i siedzę przy SFD.pl z załamką próbując wymyślić jakim cudem to spadło.

Dopisuje bo doczytałem nowy post .....

Nie sądzę żeby kulało bo pyły bardzo dobre przyrosty i zwiększenie siły. Kupiłem shocka i się spie... wszystko
Mimo wszystko suple mogły być złe nie przysfajalne przez organizm czy jakieś inne mądrości mozna tu napisać każdy organizm przecież inaczej reaguje na suple. Ale Tendencja spadkowa się pojawiła

Zmieniony przez - BlinQu w dniu 2008-09-30 15:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88499
Na pewno to nie wina supli. Chyba, że jakieś uczulenie masz na jakiś składnik S+S

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
Nie mam uczulenia. Na nic nie chorowałem. Najdziwniejsze, że biorąc suple tak samo jak cały czas nagle osiągi zaczęły drastycznie spadać.( mówię tu o cyklu S+S podczas którego skok siłowo przyrostowy był i zaczęło spadać poniżej tego co wcześniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna kilka pytań do ekspertów

Następny temat

Applied Nutriceuticals - Drive & RPM

Wiecej