SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mono czy jabłczan?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Witam mam takie pytanko nie wiem czy lepiej wziasc mono czy jabłczan?? Moj staz ok.1,5 roku..dieta jest :) mialem juz cykl na cell pumpie i bylo niezle tylko ze to bylo przed wakacjami..mialem 2 miesiace przerwy,troche popilem :D i mam dylemat czy zaczac od mono czy odrazu cos mocniejszego wzrzucic?? mono sci-fita a jabłczan olimpa TCM czekam na wasze opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12666
Jak Cell Pump się sprawdził to ja bym wrzucił jeszcze raz CP.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21991
kreatyna to kreatyna mono czy jablczan nie odczujesz roznicy w efekcie koncowym nie daj sie omamiac reklama - to jedyny suplement ktory dziala - a to jaka jego forme wybierzesz jest bez roznicy na wynik ostateczny wiec jesli dietka bedzie trzymana i odpowiedni trening to roznicy wielkiej nie odczujesz
Pzdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
osobiście stawiałbym na mono, ale możesz i tcm;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
albo połącz sobie cell pump z mono, cp bierz tylko przed treningiem, a mono codziennie rano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17554
jablczan bedziesz bardziej zadowolony ;)

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1821 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25937
mono + jabłczan ;)
mono dobre jabłczan tani a w połączeniu kopie :)

Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2008-09-30 11:46:46

Forever Young

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja osobiście wole jabłczan Cm3 albo Tcm wszystko jedno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
kurcze to juz sam nie wiem :D moze zrobie te polączenie mono universala + jabłczan olimp...?? albo wezeme krealkalyn sci-fti? i do tego chce dorzucic jakiegos gainera bo mam male braki w diecie myslałem o mutant mass
pozdro
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ja wole mono, ale jesli chodzi o efektywnosc - wiekszych roznic nie będzie. Przy mono wieksza retencja, a co za tymidzie - moze mocniej podskoczyc cisnienie krwi jesli masz predyspozycje...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o porade

Następny temat

Co najlepiej najpierw wziąść

electro
Polecane artykuły