Witam mam takie pytanko nie wiem czy lepiej wziasc mono czy jabłczan?? Moj staz ok.1,5 roku..dieta jest :) mialem juz cykl na cell pumpie i bylo niezle tylko ze to bylo przed wakacjami..mialem 2 miesiace przerwy,troche popilem :D i mam dylemat czy zaczac od mono czy odrazu cos mocniejszego wzrzucic?? mono sci-fita a jabłczan olimpa TCM czekam na wasze opinie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jablczan mniejsza retencja wody
TCM bralbym z treca
TCM bralbym z treca

...
kreatyna to kreatyna mono czy jablczan nie odczujesz roznicy w efekcie koncowym nie daj sie omamiac reklama - to jedyny suplement ktory dziala
- a to jaka jego forme wybierzesz jest bez roznicy na wynik ostateczny
wiec jesli dietka bedzie trzymana i odpowiedni trening to roznicy wielkiej nie odczujesz
Pzdr
- a to jaka jego forme wybierzesz jest bez roznicy na wynik ostateczny
wiec jesli dietka bedzie trzymana i odpowiedni trening to roznicy wielkiej nie odczujesz
Pzdr
...
osobiście stawiałbym na mono, ale możesz i tcm;)
...
albo połącz sobie cell pump z mono, cp bierz tylko przed treningiem, a mono codziennie rano
...
mono + jabłczan ;)
mono dobre jabłczan tani a w połączeniu kopie :)
Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2008-09-30 11:46:46
mono dobre jabłczan tani a w połączeniu kopie :)
Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2008-09-30 11:46:46
Forever Young
...
kurcze to juz sam nie wiem :D moze zrobie te polączenie mono universala + jabłczan olimp...?? albo wezeme krealkalyn sci-fti? i do tego chce dorzucic jakiegos gainera bo mam male braki w diecie myslałem o mutant mass
pozdro
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz