Witam mam 18 historie z silonia zaczolem jakis rok temu przytylem 10kg waze teraz 84kg mam 182cm wzrostu!! jaki plan na mase zaproponowalibyscie chce cwiczyc 4 dni w tygodniu w tym 2 razy klatke,biceps,tric czy to dobry pomysl??? Prosze o odpowiedzi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 84
Wzrost: 182
Cel treningowy: Masa:P
Staż treningowy na słowni: razem to niecaly rok
Uprawiane inne sporty: pilka nozna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga obciazenie ok 170kg laweczka, wyciag, wyciag na nogi hantelki, krotki gryf, drazek
Dieta: Nie mam jem co jest ciezko jak sie jeszcze do szkoly chodzi:P
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nigdy nic nie bralem, ale moze cos polecicie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 84
Wzrost: 182
Cel treningowy: Masa:P
Staż treningowy na słowni: razem to niecaly rok
Uprawiane inne sporty: pilka nozna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga obciazenie ok 170kg laweczka, wyciag, wyciag na nogi hantelki, krotki gryf, drazek
Dieta: Nie mam jem co jest ciezko jak sie jeszcze do szkoly chodzi:P
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nigdy nic nie bralem, ale moze cos polecicie
Krzysztof Piekarz