SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Witam!! Prosze o pomoc w ulozeniu treningu na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Witam mam 18 historie z silonia zaczolem jakis rok temu przytylem 10kg waze teraz 84kg mam 182cm wzrostu!! jaki plan na mase zaproponowalibyscie chce cwiczyc 4 dni w tygodniu w tym 2 razy klatke,biceps,tric czy to dobry pomysl??? Prosze o odpowiedzi

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 84

Wzrost: 182

Cel treningowy: Masa:P

Staż treningowy na słowni: razem to niecaly rok

Uprawiane inne sporty: pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga obciazenie ok 170kg laweczka, wyciag, wyciag na nogi hantelki, krotki gryf, drazek

Dieta: Nie mam jem co jest ciezko jak sie jeszcze do szkoly chodzi:P

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nigdy nic nie bralem, ale moze cos polecicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Plan sobie sam uladalem wiec tak:

Poniedzialek:
Plecy:

podciaganie na drazku do karku 4x 12-6
martwy ciag 4x 12-6
sciaganie wyciagu 4x 12-6

Biceps:

Uginanie rak z gryfem lamanym 3x 10-8
Uginanie rak z hantelkami 3x 10-8
Uginanie chwyt mlotko 3x 10-8

Wtorek:
Klatka:

Wyciskanie lawka prosta 4x 12-6
Skos 15 3x 12-8
Skos 35 uchwyt szeroki 3x 12-8

Triceps:

Wyciskanie francuzkie 3x 10-8
Sciaganie wyciagu 3x 10-8
Pompki na trica z obciazeniem 3x 10-8

Sroda: Przerwa

Czwartek:
Nogi:

Przysiad 4x 12-6
Wspiecia na palce 4x 12-6
Uginanie nog na maszynie 4x 12-6

Barki:

Wyciskanie sztangi zza karku 4x 12-6
Szrugsy 3x 10-8
Unoszenie hantli przodem 3x 10-8

Piatek:
Klatka:
Wyciskanie hantli na plaskiej 5x 12-6
Rozpietki 4x 12-8
Skos 45 4x 12-8


To by bylo na tyle:P Poprawcie cos jak trzeba:P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Poczytaj z postów podwieszonych


Każdą partię mięśniową ćwicz raz w tygodniu. Regeneracja też jest ważna


pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2979
Ja bym na poczatq proponowal wziasc sie za lepsze odzywianie bo samym treningiem nie zrobi sie masy.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
g**** prawda!





Dieta i trening idą w parze! Mając extra dietę i chodząc raz w tygodniu na siłkę nie zbuduje sie masy,,,


pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Cóż za dyskusja.


Dieta byc musi, prócz tego trening konkretny oczywiscie. Te rzeczy współgraja ze soba. 3x w tygodniu FBW wydaje sie byc najlepszym rozwiazaniem dla poczatkujacego, dwa zestawy lub jeden, same ćwiczenia bazowe i jedziesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
No dzieki:P Ale co mam jeszcze wiem ze przede wszystkim duzo bialka i weglowodanow ale co najlepiej? Juz bralem udzial w zawodach zajolem 7 miejsce w wyciskaniu lecz bylem 2 lata mlodszy od reszty!! W lapie przybylo mi 6cm mam teraz 40+
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2979
To jest chyab logiczne ze sama dieta nie zbuduje sie konkretnej masy bo jak by tak byl o to by nikt na silownie nie chodzil. DIETA + 4,5 tygodni HST i FBW 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2979
To jest chyba logiczne ze sama dieta nie zbuduje sie konkretnej masy bo jak by tak bylo to by nikt na silownie nie chodzil. DIETA + 4,5 tygodni HST i FBW 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Nom najpeirw wytlumaczcie mi co to sa za pojecia Fbw slyszalem cos o nich ale moglibyscie dokladniej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Nie jestem znowu taki poczatkujacy cwiczylo sie z 10 miesiecy:P I wyniki silowe nienajgorsze:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Wolabym trenig 4 razy w tygodniu bo FBW mam juz za soba!! 2 partie na dzien poniedzialek, wtorek sroda przerwa, czwartek, piatek i 2 dni przerwy!! Co bysacie proponowali jakie polaczenia parti i jaka progresja???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie masy a praca

Następny temat

Będzie z tego coś czy nie, Alu chętnie dowie się

electro
Polecane artykuły