SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porównanie na przełomie 3 lat ;P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4739
Witam,

Proszę o porównanie moich poczynań na przełomie 3 lat.Wspomne tylko że w każdym roku robię sobie miesięczna przerwe od wszystkiego ;) Obecnie robię jak najwiekszą mase więc nie będzie jakos za specjalnie rzeźby :D
Proszę o surowe opinie, zwróćcie uwage co moge poprawić, nad czym powinienem najwiecej popracować.Która partia jest najgorsza:/

Wiek 22 lata
Waga obecna 80 kg
Staż 3 lata

a więc zaczynamy ;>

rok 2005
wg mnie MR Etiopii 2005 hehehe






rok 2006 wrzesień




Obecna forma 2008 (fotki robione w poniedziałek)




















Zmieniony przez - PanTomasz w dniu 2008-09-25 17:25:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4739
z Góry przepraszam za fotki nienajlepszej jakości oraz pozy takie a nie inne lecz nie miał mi kto porobić zdjęć bo trenuje sam samiuteńki hehe :D

Pozdrawiam Serdecznie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11022
Wszystko fajnie, ale szkoda, że ludzie zapominają o wstawianiu fotki klatki całkowitym luzem. Wiem, że to jedna z najgorszych pozycji, bo zazwyczaj nie oddaje całego naszego wysiłku na siłce, ale mimo wszystko warto. Dużo ludzi chce widzieć kogoś bez napinki i sprawdzić jak to wygląda u innych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25350
Mi tam się podoba
j/w przydała by się fotka klatki luzem
Tylko brzuch do poprawy i byłoby dla mnie oki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4739
ok zrobi sie klatke luzem :D

co do brzuszka to ja mam taka genetyke ze 2 miesiace czasu i mam juz lux brzusio :D a póki co to tak jak pisałem robie ostrą masówke i narazie nie zwracam na to uwagi ;) przez zime sie wszysko ladnie dopracuje :P
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29449
Plecy mi się podobają.Tyraj dalej pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
nieźle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 325
napisz jescze jak sie odzywiales...tzn. czy dieta jest-byla, odzywki czy moze cos wiecej? ogolnie jest spoko. serio sam cwiczysz na tak wielkiej silowni i nikt nie moze ci zdjecia zrobic :P ? heh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5723
Nieźle nawet na ekranie mi się nie mieścisz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie 19 miesięcy na siłowni

Następny temat

pol roku z przerwami... co powiecie?

Shoty
Polecane artykuły