zdecydowanie Arnold najlepiej ogromna góra szerokie plecy przy bardzo wąskiej tali płaski brzuch i bardzo dobre bicepsy i klatka!!!
Dorian przesadzona masa nie podoba mi sie jego sylwetka brzuch duzy i te bicki jakies dziwne no i te plecy roniego i doriana wygladaja jakos dziwnie jak by były z klocków ulozone

Lou ferrigno tez bardzo łądnie ale jednak arni to arni ma cos w tej swojej sylwetce co przyciaga wielu ludzi i sprawia z estaje sie on ideałem dla wielu kulturystów zaczynajacych swoja przygode z siłownia;
pozdrawiam wszystkich wytrwałych
Dorian przesadzona masa nie podoba mi sie jego sylwetka brzuch duzy i te bicki jakies dziwne no i te plecy roniego i doriana wygladaja jakos dziwnie jak by były z klocków ulozone


Lou ferrigno tez bardzo łądnie ale jednak arni to arni ma cos w tej swojej sylwetce co przyciaga wielu ludzi i sprawia z estaje sie on ideałem dla wielu kulturystów zaczynajacych swoja przygode z siłownia;
pozdrawiam wszystkich wytrwałych
Słodkiego, miłego życia... :)




