split czy fbw ? oczywisice obydwa trenigni maja byc rozpisane silowo. zastanawia mnie to bo w okreslaniu fbw wiekszosc ludzi pisze ze to najszybszy trenign na nabranie masy. wiem ze to rowniez zalezy od indywidualnych cech, co dla kogo jest lepsze ale moze ktos cwiczyl jedno i drugie to bardzo prosze o wypowiedz jakies porowannie 

Krzysztof Piekarz
