SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z czym połączyć plecy i klate?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3156
Witam mam siłownie w domu niestety brakuje mi obciążenia na plecy oraz klate zawsze łączyłem trenigi parti tak :


biceps,plecy
barki,triceps
klata , nogi

w domu moge robic spokojnie barki,triceps,nogi, niestety nie mam obciazen na plecy i klate na profesjonalna dilownie moge sobie pozwolic raz w tygodniu (hajs) czy moge laczyc klate i plecy ?
bo z tego co wiem nie bardzo można .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
1. Na nikogo sie tu nie napinam... A z Ulubiencem to nie byl spor o wiedze, a o kulture...
2. Ide do przodu i ucze sie... Nie mam zamiaru stac w miejscu...
3. To nie ja zdecydowalem, ze go tu nie ma.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 49218 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 524720
niby mozna łączyć partie antagonistyczne, ale i klata i plecy są tzw "duzymi partiami" wiec nie bardzo

jak brakuje Ci obciążenia, to na złom sie przejdź, albo zagadaj do qmpla z zawki, to Ci utoczy, czy wyspawa, czy *** wie jak to sie tam robi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1171
Arni łączył klatę z plecami ale to już wyższa szkoła jazdy , ja bym na twoim miejscu zabrał się z FBW , pozdrawiam

Inside my shell , i wait and bleed ...

http://www.sfd.pl/Moja_Skromna_Siłownia_...-t432345-s3.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Oczywiście, że możesz łączyć klatkę z plecami.
Możesz ćwiczyć najpierw klatkę, a potem plecy, możesz również -
co niektórym to służy - przeplatać ćwiczenie na klatkę z ćwiczeniem na plecy
Czyli np.
3 serie wyciskania na płaskiej
3 serie podciągania na drążku
3 serie wyciskania w skosie
3 serie wiosłowania
itd.itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25594
Darek widzę, że dajesz jakieś nowe wskazówki.
Najpierw klatka?!

IMO ciężkie połączenie(nie próbowałem), ale przy sporym stażu da się zrobić. Póki co, nie polecam.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a ja z innej beczki.
Ile kosztują u Ciebie karnety na siłownie ze raptem raz w tygodniu możesz sobie pozwolić(np taki karnet na 3 razy w tygodniu,tak 12-14 wejść)?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
ferenc:
Darek widzę, że dajesz jakieś nowe wskazówki.
Najpierw klatka?!

Tak.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25594
To powodzenia.

Nigdy nie ćwiczyłbym klatki przed plecami chyba, że przy FBW z priorytetem na klatkę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
ferenc:

IMO ciężkie połączenie(nie próbowałem), ale przy sporym stażu da się zrobić. Póki co, nie polecam.

Przecież autor wątku wyraźnie pisze, że nie ma w domu warunków
do ćwiczenia klatki i pleców w domu, a na siłownię może pozwolić
raz w tygodniu.
Wniosek jest jeden: musi łączyć te grupy i da się to zrobić.
Czy wg Ciebie ma ich nie ćwiczyć, bo Ty nie polecasz takiego
połączenia ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
ferenc:
Nigdy nie ćwiczyłbym klatki przed plecami chyba, że przy FBW z priorytetem na klatkę.

Ale co z tego, że Ty byś nie ćwiczył klatki przed plecami ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25594
Z tego to, że to złe. I nie jest to moje zdanie, a ty lepiej wróc do kłótni z Berym bo wychodzi ci to lepiej niż doradzanie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy... czy napewno ok?

Następny temat

Cwiczenia na motyle.

electro
Polecane artykuły