SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dennis Wolf IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21884
Nie no bo tak mi się wydawało zwłaszcza przy bicepsy tyłem.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
jak dla mnie to swietnie , klate fajnioe pociagnal i bicki , ale uda <wow> masakra co z nimi zrobil , problem tylko w tym ze teraz lydka wydaje sie jeszcze slabsza , licze na niego na mr0;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja ******le gdyby nie lydki to Olimpia dla niego 100%

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
Gdyby nie Cutler to Mr.Olympia jego... Będzie drugi!

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 58469
Bedzie trzeci lub czwarty.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
Ano, zależnie od formy Heath'a.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 58469
E cos mi sie powalilo. Mialo byc, ze bedzie czwarty lub dalej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38637
imo bedzie poza podium

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
3 zdjecie - ramie ogromne, az dosadnie

gora masakra

6 zdjecie - ramiona konkret, ogromne jak wyzej juz pisalem

nie mniej jednak brakuje "szczytów bicepsow"

choc wydaje mi sie ze w zeszlym roku w tej pozie braki robily wieksze wrazenie...

4 i 7 zdjecie pokazuja jego najwieksza bolaczke czyli lydki bardzo dokladnie

ramiona uda klatka barki najszerszy - super

defekty to lydki brak szczytów bicepsow oraz w pozie bicepsy tylem mala ekspozycja miesni plecow, choc uwazam ze do tego przyczynia sie jeszcze co innego i ze na zawodach beda one juz lepiej widoczne


btw - jeden z moich ulubionych pod wzgledem sylwetki zaowdnikow

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-09-06 12:00:27

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12247
Nie przesadzajcie, że gdyby nie te łydki to by wygrał Olympie

~

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek-ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Następny temat

Paweł Brzózka-co sie z nim dzieje?

electro
Polecane artykuły