SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dennis Wolf IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561








Uwielbiam tego kulturystę :) I mam nadzieje że top 3 będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
w zyciu helmut nie bedzie MR Olympia, nie wazne jak by wygladal...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Wrodzona antypatia to Niemców ? :)
Spoko ja ją też mam :) ale Wolfa jako jedynego chyba lubię :)
Myślę że za parę lat może porządnie namieszać ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
nie chodzi o mnie tylko o USA, myslisz ze ktos z europy a tym bardziej z niemiec dostal by amerykanski tytul? jednemu jatesowi sie udalo a i tak byl z kraju anglojezycznego, nie ma bata poprostu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
No w obecnych czasach w których w BB rządzą tylko $$ to masz racje.
:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
niestety

po cichu licze, ze Wolf wykopie Kai'a z top 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
Denis jest taki ze jak bedzie w top 5 to sie ucieszy, imho wcale nie musi kaia wyprosic na miejsce za nim. pzdr

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ach chyba przesadzacie. Yates był po prostu na swe czasy bardzo dobry, największy i pocięty.

Wolf wygra jeśli zrobi bicepsy, plecy dół, łydki, kwadratowe uda. I forma z 2007. Ale tych mięśni raczej ze względu na ciulate DNA nie zrobi i dlatego nie będzie Mr O.

Politykę bym odstawił w tym przypadku na bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
z bicepsami nie przesadzaj, lapy ma bardzo solidne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak w ogóle to wyszedłem w 2006 z wypożyczonego auta na parkingu obok Orleans hotel i patrzy na mnie jakiś koks z papierosem w gębie. Facet dosyć spory, na gębie sporo dziur i wymieniliśmy na chwilę spojrzenie.

Później skojarzyłem, że to był Wolf bo wcześniej go nie znałem.
Wspomnienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek-ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Następny temat

Paweł Brzózka-co sie z nim dzieje?

WHEY premium