SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dennis Wolf IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388756
tak na fibo uciekal przed misterem niekoronowanym, gdzie kazdy byl na masie, jedynie biedny dillet trzymal jaktaka forme, mysle ze co zawody i co kraj to inni sedziowie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walleast - czyli polityki pochodzenia i wygyrwania nie ma tylko wtedy jak sa duze roznice, a jak sa male to potem to wyglada jak z wolfem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
walleast to zwolennik mr. sawanna Richardsa. Niby którą olympię levrone i cutler mieli wygrać z colemanem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9258
Craig Richards wygralby wszystko tylko... nie startowal. W sumie to tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
Tu nie chodzi o to, że Richards wygrał coś itd.. Chodzi o to, że był "zbanowany" przez braci Weider i Maistream Suplementacyjno-Magazynowy.

kult
walleast - czyli polityki pochodzenia i wygyrwania nie ma tylko wtedy jak sa duze roznice, a jak sa male to potem to wyglada jak z wolfem.

Tak samo blokują teraz Wolf'a i innych zagranicznych zawodników - przykład - Piotrkowicz. Yates był wyjątkiem, bo w jego czasach nie było żadnego Amerykanina, który skopał by mu tyłek (po prostu, żeby był zbliżony rozmiarami). Kevin i Flex byli jednak za słabi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Nie był zbanowany tylko on obraził się na IFBB i na contesty i mowil, ze nie widzi sensu w zawodach, takie tam glupoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388756
niezla lazienke ma :d

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Lubię Wolfa, ale mi to yebie narcyzmem. Żeby strzelać sobie foty podczas golenia Mam nadzieję, że nie posunie się o krok dalej...

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388756
a czym on se strzelil ? pedzlem? :D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
czyli podejrzenie o narcyzm...upada...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek-ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Następny temat

Paweł Brzózka-co sie z nim dzieje?

WHEY premium