SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dennis Wolf IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 641147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Najlepiej prezentujący się zawodnik na MrO. Gdyby nie te łydki, to miałby duże szanse na 1 miejsce

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Niesamowita poprawa, jestem zaskoczony! Wygląda na większego i bardziej dociętego, szacunek za formę z tej Olympii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patryk myślisz że gdyby miał łydke np jak jay to zajął by pierwsze miejsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
odpowiedz wydaje sie byc oczywista...niestety :/

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
davido nie napisałem, że gdyby miał ekstra łydki, to był by na 100 % mro ale miał by duże szanse, bo bez tego nie ma nawet o czym marzyć


Zmieniony przez - Patryk89 w dniu 2013-09-29 18:54:22

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dennis
Dreams can come true!!!
I would like to thank all my fans, friends and family for such a huge support over last months!
My wife Katja deserves all the respect for believing in me and supporting me for my whole Bodybuilding carrier!
Many, many thanks to all!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Brawo Dennis! Położył lachę na wszystkich tzw. znawców, sam się sobą zajął no i proszę :) Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2414
jego najwiekszym mankamentem sa plecy, co widac w biecapsach przodem. jak widze jego trening plecow to sie nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387528
ano tak, bo ty wiesz lepiej co na niego dziala, tak samo jak cutler ma lipne przedramie bo nie robi mlotkow.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek-ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Następny temat

Paweł Brzózka-co sie z nim dzieje?

Wiecej