SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najlepsze na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Vitalmax - Whey PRO GAINER ??

Czy może coś innego lepsze na masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Ahaa ... Prp Gainera 1 Vitalmaxa czy Gainer 2 lepszy?

2 zawiera kreatynę a 1 nie

Myślę, że ten z kreatyną będzie lepszy ... a co Wy sądzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3041
Dobra dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Proszę odpowiedzieć na pytania! To oczywiste, dieta jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18459
gainera 2 bralem jak dla mnie taki se.

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja tam nie wierze w takie combosy z kreta lepiej kupic hard gainera i osobno mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Dalej dalej piszcie, wypowiadajcie się. W takim razie może jest jakiś lepszy suplement? Hmm... a może jakiś stack kreatynowy np. storm lub Nitrobolon II?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
nitrobolon II to dobry pomysł, jeśli to nie jest Twój pierwszy cykl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5238
Co do zawartości kreatyny w Gainerze 2 to za bardzo nie zwracaj na to uwagi, bo w jednej porcji jest tylko 40mg, a nie 5-10g więc twój organizm pewnie nawet tego nie poczuje Sam jadłem tego gainera i stwierdzam, że jest taki sobie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
najlepsza na mase jest nadwyzka kcal wzgledem zapotrzebowania, by zapewnic budulec. mozna sie posiłkowac odzywkami typu gainer, aby lacznie w ciagu dnia byla liczba 5-6posilkow. reszta to dodatki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass

Następny temat

Pomocy ! ! !

electro
Polecane artykuły