SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przejście z redukcji do masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
Witam
Właśnie koncze wycinke i chciałbym powoli zacząć się masować.
Dotychczas trzymałem się ściśle diety i rezultaty były zadowalające. Moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne wynosiło 2200 Kcal. 2g białka na kg, 3 g wegli, 06, tł. wykonywałem FBW+aeroby a w dni nie treningowe HIIT.
Więc mam pytanie:
O ile stopniowo mam zwiększać dzienne kalorie w przejście na mase. Podkreślam że BARDZO szybko łapie zbędny tłuszcz. Więc nie chciałbym sie roztyć. Ile kalorii dziennie mam przyjmować ? I ile węgli oraz z jakich źródeł brać te węgle żeby zbytnio mnie nie zatłuściły.

Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
białko: jaja/mięso/ryby/twaróg/odżywka białkowa
węgle: ryż/kasza/makaron/ziemniaki/chleb żytni
tłuszcze: oliwa z oliwek/lniany/siemię/tran/orzechy i inne nasiona/tłuste mięso i ryby/avocado/może być odrobina masła

daj zapotrzebowanie kaloryczne +200kcal
jeżeli szybko łapiesz tłuszcz to poczytaj o diecie LowCarb

pozdrawiam

Zmieniony przez - Kleks. w dniu 2008-08-30 13:25:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4094
Z tym tluszczem mam podobnie, poczytaj o low carbie na mase, to jedno z lepszych wyjsc w takim przypadku. Mozesz tez zainteresowac sie carb cyclingiem.

Edit: Kleks mnie ubiegl

Zmieniony przez - m4ul w dniu 2008-08-30 13:26:32

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
preferuje bardziej diety mieszane, da się to jakoś dopasowac czy jestem skazany na low carb ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
proponuje na poczatek diete na zerowym bilansie kcal tak przez tydzien,potem stopniowo co tydzien powoli zwiekszac kcal,nie dawaj pozniej wysokiej nadwyzki,wegle staraj sie trzymac nisko.
zwieksz ilosc tłuszczy w diecie bo 0,6g na KMC to za mało
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli rzeczywiście BARDZO szybko się zalewasz to jesteś skazany na LowCarb
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę apgrejdowana

Następny temat

Czy to mozliwe?

electro
Polecane artykuły