SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Być jak Cam Gigandet

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207


Witam.
Bez owijania w bawełnę- budowa tego Pana bardzo mi się odpowiada- to bym chciał osiągnąć.
I tu prośba o ogólne wytyczne : na jakim treningu się skupić (split czy fbw), ile dni w tygodniu ćwiczyć??
Facet ma raczej bardzo mały % bf, wieć pewnie ostra dietka na obciętych węglach...
Dołączam fotkę jegomościa.
Z góry thx za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
Darek zgadzam sie w 100%

Chodzi o odpowiedź z 1 strony

Zmieniony przez - Robercisz w dniu 2009-08-04 17:42:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
ankieta

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207


I niby co w tej ankiecie być powinno ??

Myśle że znawcy jak spojrzą na zdjęcie to co nieco będą potrafili poradzić, czyż nie??
Jeśli chodzi o mnie to:

Wiek: 26lat
Waga: 91,5 (wciąż spada na drakońskiej diecie)
Wzrost: 189 cm

Wygląd jak na zdjęciu...

Ćwiczę w domu (garaż:)
Sprzet: ławka (Tryton 3), zestaw gryfów (nakładu jakieś 130kg), drążek, stacja do nóg (kelton).
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Patrzac na ciebie i niego musisz zmasowac klate i zjechac z bf, to wszystko.

zdr.

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-08-07 15:56:37

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6002
koniecznie ogolic klate i sie opalic

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Tak podejrzewałem.
Czyli cos wstylu priorytetu ??
Powiedzmy wszystkie partie raz w tygodniu porządnie a klata 2 razy??
Plus jakies aeroby w dni nietreningowe??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Jak raz ogolisz klate to bedziesz ja musial golic do końca życia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6002
No tez prawda ale nie bedziesz wtedy wygladal jak on haha;d
Klata wystarczy raz w tygodniu. Przykladaj sie do kazdej partii.
A tak btw to ten typ wcale nie wyglada jakos rewelacyjnie ;p

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Wiem że rewelacja to to nie jest.
Ale narzeczona mi jęczy że nie chce żebym wyglądal jak Pudzina :)
Niestety wygrzebała u mnie w szafie schowane pudła Storm'a i No-explode i była awantura :P
Wiec jej powiedziałem ze tak mam zamiar wygladać :)

Ale czas pokaże :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Ten gość na zdjęciu wygląda jak ciota.
Prawdziwy mężczyzna powinien prezentować się tak:
Edycja ze wzgledu na wklejony link

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-08-07 21:17:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2368
Darek62 hehe fajne fota
mi sie tesz niepodoba ale kazdy wie ze laski lecą na chudych pedałów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja i pytanie z innej beczki

Następny temat

trening na mase do oceny ,poprawy i do użycia

electro
Polecane artykuły