SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zastąpić przysiady??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój problem polega na tym że nie mam jak brać sztangi na braki do przysiadów. Wcześniej jakos sobie radziłem i zdejmowalem ze stojaków ławki. A teraz ciezko mi zdjac 80kg na serie boje sie o kręgosłup. Podkreslam ze mam silownie w pokoju tzn lawka, sztanga, sztangielki, drążek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
przysiadu nie zastąpisz, pomyśl o stojakach

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2295 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63598
Alternatywą może być przysiad na jednej nodze.P{ozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2570
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4684
ja podnosze "uchwyty" na sztange na ławeczce (jak do wyciskania w skosie)i poprostu podchodze pod sztange i ja biore i odchodze na bok już ze sztanga na barkach i robie przysiady jak skończe to podchodze i odkładam prosto na uchwyty. napewno 90kg nie zrobi Ci tak krzywdy (ja tyle biore bo ciezaru nie mam wiecej i stwierdamze to wygodny sposob)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest ta lawka http://i.wp.pl/a/i/zakupy3/prd/2461/86_l.jpg
nie moge brac tak sztangi bo mi przeszkadza te podparcie pod stojakami. a ta maszyna do wyprostow nog jest troche mizerna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5181
poszukaj sobie na forum "przysiadu bulgarskiego" hantle i lawka wystarcza.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
tymczasowo można by też zarzut siłowy, po czym przednie siady, przy małych ciężarach to ujdzie;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj przysiadu ze sztangielkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4684
g**** prawda!! dasz rade tak jak mówie troche może bedzie nie wygodnie ale dasz rade!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 2x/tydzień do oceny

Następny temat

klata

electro
Polecane artykuły