SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak robic przysiady?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
http://www.paker.kulturystyka.pl/inne/porady/poradytreningowe3.htm#CZY UMIESZ ROBIĆ PRZYSIADY?

znalazlem takiego linka i tam pisza: "Biodra pracują najlepiej, jeśli płaszczyzna zetknięcia kości jest jak największa. Aby tak się stało, nogi muszą się odwrócić na zewnątrz o mniej więcej 45° każda."
-ROZUMIEM ZE STOPY MAJA UTOWRZYC KAT 90 STOPNI?


<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To tak ogolnie ale raczej trzeba rozstawic stopy na zewnatrz. Jaki utworza kat to juz zalezy od Ciebie.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dzieki bardzo i jeszcze zapytanko, co do fragmentu tego co wkleilem powyzej. czy mam udami dotknac lydek, czy az tak nisko nie ma sensu schodzic? bo jesli nic nie podstawie pod piety i sprobuje wykonac ta "ewolucje" to mi sie odcinek ledzwiowy prostuje, a nawet odgina nie tak jak trzeba, a to chyba jest grozne?

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
?

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Przy pelnych przysiadach zaczyna pracowac pupka generalnie wystarczaja przysiady do kata prostego uda/lydki, ale jezeli chcesz robic pelne a kulec bedzie przy tym twoja technika mozesz podlozyc cos pod stopy...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zeby dobrze rozwijac miesnie czworoglowe, wystarczy schodzic do poziomu : uda rownolegle z podloga.
Jezeli nie bedziesz dobrze czul tego rodzaju techniki rob przysiadfy pelne, z tym ze :
- nie uzywaj nog jak sprezyn w dolnej fazie ruchu, czyli opuszczamy ciezar i podnosimy kontrolowanym ruchem, bez odbijania.
- ciezar dobieramy tak zeby prawidlowo prowadzic nogi przez caly czas - czyli zeby kolana nie zbiegaly sie do siebie. W tym min. pomoze rozstawienie stop na zewnatrz.
- co do podkladania krazkow pod piety - nie wszyscy tego potrzebuja - ja np robie bez. Duzo zalezy od tego jak zachowuje sie Twoj kregoslup. W opisanym przez Ciebie przypadku podkladaj krazki 2,5 pod piety. Zalecic moge popracowanie nad rozciaganiem grzbietu i nog - po pewnym czasie zobaczysz ze bedziesz swobodniej wykonywal to cwiczenie.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wydolność fizyczna

Następny temat

Nogi %-)

WHEY premium